Objednat

Úklid vlaku či autobusu Hrušovany

úklidy vlaků a autobusů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy vlaků a autobusů v obci Hrušovany a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Hrušovanech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Poptáváte úklid vlaku, úklid autobusu či jiného hromadného dopravního prostředku ve Hrušovanech nebo v okolí Hrušovan? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám velmi ráda poskytne tyto úklidy hromadných dopravních prostředků ve Hrušovanech. Postaráme se o kompletní úklid vlaku, úklid autobusu, úklid tramvaje či úklid trolejbusu, a to jak jednorázově, tak i pravidelně. Uklidíme veškerý nepořádek po cestujících. Dokonale umyjeme a uklidíme interiér těchto dopravních prostředků včetně odmaštění a umytí veškerých oken a dveří. Nejen ve Hrušovanech, ale v celém okrese Chomutov vám naše franchisová síť zajistí úklidy těchto dopravních prostředků, a to vždy ve vámi zvoleném termínu a čase.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Hrušovanech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Hrušovanech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy vlaků a autobusů Hrušovany ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů vlaků nebo autobusů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Hrušovanech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Hrušovanech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy vlaků a autobusů Hrušovany vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJaroslav Oberreiter
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Vintířov 79, 432 01 Radonice
PartnerBohuslav Novák
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kadaňský Rohozec 27, 432 01 Radonice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pravidelně tuto společnost využívám na úklid a mytí mého autobusu. Budu využívat i nadále, velká spokojenost.Extra služby super, není co vytknout. Autobusy nám uklízí pravidelně a vždy spolehlivě, doporučujeme...Úklidy trolejbusů vždy v pořádku a bez závad.Již několikrát jsme tuto firmu použili na úklidy a mytí vagónových souprav. Práce byly vždy v termínu řádně odvedené.Chválím a doporučuju. Autobus mi předali jako nový.Jsem velmi spokojen s komunikací i odvedenou prací, chválím a doporučuji.