EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid vlaků nebo autobusů Praha 6

Úklid vlaků nebo autobusů Praha 6 Úklid vlaků nebo autobusů Praha 6 (šest) – Poptáváte úklid vlaku, úklid autobusu či jiného hromadného dopravního prostředku na Praze 6 (šest) nebo v okolí? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám velmi ráda poskytne tyto úklidy hromadných dopravních prostředků na Praze 6 (šest). Postaráme se o kompletní úklid vlaku, úklid autobusu, úklid tramvaje či úklid trolejbusu, a to jak jednorázově, tak i pravidelně. Uklidíme veškerý nepořádek po cestujících. Dokonale umyjeme a uklidíme interiér těchto dopravních prostředků včetně odmaštění a umytí veškerých oken a dveří. Nejen na Praze 6 (šest), ale v celém hlavním městě Praha vám naše franchisová síť zajistí úklidy těchto dopravních prostředků, a to vždy ve vámi zvoleném termínu a čase.
Před úklidem na Praze 6 (šest) nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 6 (šest) si prohlédněte náš ceník úklidu Praha 6 (šest) (viz úklid Praha 6 (šest) ceník).
Máte kromě úklidu vlaku nebo autobusu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook