Objednat

Úklid vlaku či autobusu Mikulovice

úklidy vlaků a autobusů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy vlaků a autobusů v obci Mikulovice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Mikulovicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Poptáváte úklid vlaku, úklid autobusu či jiného hromadného dopravního prostředku v Mikulovicích nebo v okolí Mikulovic? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám velmi ráda poskytne tyto úklidy hromadných dopravních prostředků v Mikulovicích. Postaráme se o kompletní úklid vlaku, úklid autobusu, úklid tramvaje či úklid trolejbusu, a to jak jednorázově, tak i pravidelně. Uklidíme veškerý nepořádek po cestujících. Dokonale umyjeme a uklidíme interiér těchto dopravních prostředků včetně odmaštění a umytí veškerých oken a dveří. Nejen v Mikulovicích, ale v celém okrese Pardubice vám naše franchisová síť zajistí úklidy těchto dopravních prostředků, a to vždy ve vámi zvoleném termínu a čase.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Mikulovicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mikulovicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy vlaků a autobusů Mikulovice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů vlaků nebo autobusů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Mikulovicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Mikulovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy vlaků a autobusů Mikulovice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Extra služby super, není co vytknout. Autobusy nám uklízí pravidelně a vždy spolehlivě, doporučujeme...Úklidy trolejbusů vždy v pořádku a bez závad.Již několikrát jsme tuto firmu použili na úklidy a mytí vagónových souprav. Práce byly vždy v termínu řádně odvedené.Pravidelně tuto společnost využívám na úklid a mytí mého autobusu. Budu využívat i nadále, velká spokojenost.Jsem velmi spokojen s komunikací i odvedenou prací, chválím a doporučuji.Chválím a doporučuju. Autobus mi předali jako nový.