Objednat

Úklidová služba a činnosti Zabrušany

úklidové služby

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové služby v obci Zabrušany a hledáte někoho, kdo by vám právě v Zabrušanech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte v Zabrušanech nebo v okolí Zabrušan spolehlivou a prověřenou společnost, která by vám právě v Zabrušanech zajistila a poskytla kvalitní úklidové služby? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ je stabilní úklidová firma, která poskytuje své úklidové služby i v Zabrušanech. Zajistíme vám a poskytneme nejen jednorázové úklidy, jako například generální úklidy nebo úklidy vánoční, ale v Zabrušanech vám zajistíme i pravidelné úklidy a pravidelné mytí oken či mytí výloh a výkladních skříní. Naše úklidové služby poskytujeme v Zabrušanech nepřetržitě, 24 hodin denně, a to včetně sobot, nedělí i svátků. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si libovolné úklidové služby v Zabrušanech objednáte u naší úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Zabrušanech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Zabrušanech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové služby Zabrušany ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Zabrušanech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Zabrušanech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové služby Zabrušany vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi spolehlivé a kvalitní úklidové služby. Určitě doporučuji.Úklidové služby na jedničku. Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀😀😀po stěhování v Zabrušanech zajistili perfektní úklidové služby, moc fajn lidi, doporučuji 👍..Perfektní úklidové služby které my byly v Zabrušanech poskytnuty. Rozhodně budu využívat i nadále. Děkuji a doporučuji.Úklidové služby přesně podle mých představ. Spolehliví, ochotní a maximálně vstřícní. Cena úklidu perfektně seděla. Doporučuju.Naprosto nejlepší úklidový služby v Zabrušanech, které jsem si mohla vybrat. Skutečně maximální spokojenost. Budu vás využívat i nadále.Potřeboval jsem v Zabrušanech zajistit kvalitní úklidové služby a ty jsem také sehnal. Extra uklízení můžu pouze doporučit. Super přístup i velmi kvalitní práce.