EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklidové služby Plzeň-jih

Úklidové služby Plzeň-jih Úklidové služby Plzeň-jih – Hledáte na Plzni-jihu nebo v okolí spolehlivou a prověřenou společnost, která by vám právě na Plzni-jihu zajistila a poskytla kvalitní úklidové služby? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ je stabilní úklidová firma, která poskytuje své úklidové služby i na Plzni-jihu. Zajistíme vám a poskytneme nejen jednorázové úklidy, jako například generální úklidy nebo úklidy vánoční, ale na Plzni-jihu vám zajistíme i pravidelné úklidy a pravidelné mytí oken či mytí výloh a výkladních skříní. Naše úklidové služby poskytujeme Plzeňském kraji nepřetržitě, 24 hodin denně, a to včetně sobot, nedělí i svátků. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si libovolné úklidové služby na Plzni-jihu objednáte u naší úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.
Před úklidem na Plzni-jihu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Plzni-jihu si prohlédněte náš ceník (viz úklid Plzeň-jih ceník).
Měli byste na Plzni-jihu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-jihu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook