Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 3, tento týden 38, tento měsíc 236, tento rok 1 375
Objednat

Úklidové služby a činnosti Jindřichův Hradec

úklidové služby a činnosti

Poptáváte kvalitní úklidové služby ve městě Jindřichův Hradec a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jindřichově Hradci poskytne? Hledáte v Jindřichově Hradci nebo v okolí spolehlivou a prověřenou společnost, která by vám právě v Jindřichově Hradci zajistila a poskytla kvalitní úklidové služby? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ je stabilní úklidová firma, která poskytuje své úklidové služby i v Jindřichově Hradci. Zajistíme vám a poskytneme nejen jednorázové úklidy, jako například generální úklidy nebo úklidy vánoční, ale v Jindřichově Hradci vám zajistíme i pravidelné úklidy a pravidelné mytí oken či mytí výloh a výkladních skříní. Naše úklidové služby poskytujeme Jihočeském kraji nepřetržitě, 24 hodin denně, a to včetně sobot, nedělí i svátků. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si libovolné úklidové služby v Jindřichově Hradci objednáte u naší úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jindřichově Hradci nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jindřichově Hradci si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové služby Jindřichův Hradec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi spolehlivé a kvalitní úklidové služby. Určitě doporučuji.Úklidové služby na jedničku. Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀Perfektní úklidové služby které my byly v Jindřichově Hradci poskytnuty. Rozhodně budu využívat i nadále. Děkuji a doporučuji.Úklidové služby přesně podle mých představ. Spolehliví, ochotní a maximálně vstřícní. Cena úklidu perfektně seděla. Doporučuju.😀😀po stěhování v Jindřichově Hradci zajistili perfektní úklidové služby, moc fajn lidi, doporučuji 👍..Naprosto nejlepší úklidový služby v Jindřichově Hradci, které jsem si mohla vybrat. Skutečně maximální spokojenost. Budu vás využívat i nadále.Potřeboval jsem v Jindřichově Hradci zajistit kvalitní úklidové služby a ty jsem také sehnal. Extra uklízení můžu pouze doporučit. Super přístup i velmi kvalitní práce.