Objednat

Úklidová služba a činnosti Chotěvice

úklidové služby

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové služby v obci Chotěvice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Chotěvicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte v Chotěvicích nebo v okolí Chotěvic spolehlivou a prověřenou společnost, která by vám právě v Chotěvicích zajistila a poskytla kvalitní úklidové služby? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ je stabilní úklidová firma, která poskytuje své úklidové služby i v Chotěvicích. Zajistíme vám a poskytneme nejen jednorázové úklidy, jako například generální úklidy nebo úklidy vánoční, ale v Chotěvicích vám zajistíme i pravidelné úklidy a pravidelné mytí oken či mytí výloh a výkladních skříní. Naše úklidové služby poskytujeme v Chotěvicích nepřetržitě, 24 hodin denně, a to včetně sobot, nedělí i svátků. Budeme skutečně velmi potěšeni, pokud si libovolné úklidové služby v Chotěvicích objednáte u naší úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Chotěvicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chotěvicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové služby Chotěvice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových služeb zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Chotěvicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Chotěvicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové služby Chotěvice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi spolehlivé a kvalitní úklidové služby. Určitě doporučuji.Úklidové služby na jedničku. Super přístup, ochota, vstřícnost, skvěle odvedená práce. Děkuji mockrát. Doporučuji.👍😀😀😀po stěhování v Chotěvicích zajistili perfektní úklidové služby, moc fajn lidi, doporučuji 👍..Perfektní úklidové služby které my byly v Chotěvicích poskytnuty. Rozhodně budu využívat i nadále. Děkuji a doporučuji.Úklidové služby přesně podle mých představ. Spolehliví, ochotní a maximálně vstřícní. Cena úklidu perfektně seděla. Doporučuju.Naprosto nejlepší úklidový služby v Chotěvicích, které jsem si mohla vybrat. Skutečně maximální spokojenost. Budu vás využívat i nadále.Potřeboval jsem v Chotěvicích zajistit kvalitní úklidové služby a ty jsem také sehnal. Extra uklízení můžu pouze doporučit. Super přístup i velmi kvalitní práce.