Objednat

Velikonoční úklid Klobouky u Brna

velikonoční úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na velikonoční úklidy v obci Klobouky u Brna a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kloboukách u Brna poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Velikonoce jsou za dveřmi a vy potřebujete v Kloboukách u Brna nebo v okolí Klobouk u Brna zajistit a udělat ten správný, generální velikonoční úklid? Proto hledáte spolehlivou a kvalitní firmu na zajištění tohoto velkého a důležitého velikonočního úklidu v Kloboukách u Brna? Jsme zavedená úklidová společnost, která právě tyto kvalitní velikonoční úklidy poskytuje, a to nejen v Kloboukách u Brna, ale i v celém širokém okolí Klobouk u Brna. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v Kloboukách u Brna a celém okrese Břeclav zajistí a samozřejmě poskytne dokonalý velikonoční úklid ve vašich bytech, velikonoční úklid ve vašich domech, na zahradách, úklid na chalupách, ve vašich domácnostech, ale poskytne vám i velikonoční úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto sezónní úklidy, jako je velikonoční úklid, vánoční úklid či úklid jarní. Tyto sezónní úklidy jsou ale velmi žádané a velmi často objednávané i několik měsíců dopředu. Proto doporučujeme každému zájemci, aby si tyto sezónní úklidy objednával s dostatečným časovým předstihem, abychom mu dokázali tyto úklidy v Kloboukách u Brna poskytnout tak, jak si je budete představovat. Standardní velikonoční úklid v Kloboukách u Brna je kompletní úklid celé vaší domácnosti, úklid celého bytu či domu, kompletní mytí oken a rámů, úklid venkovních ploch a na přání zákazníka zahrnuje i zajištění velikonoční výzdoby. Veškeré přípravky potřebné na tyto velikonoční úklidy jsou součástí dodávky naší úklidové služby EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kloboukách u Brna nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kloboukách u Brna si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz velikonoční úklidy Klobouky u Brna ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě velikonočních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kloboukách u Brna zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kloboukách u Brna řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velikonoce byly happy, mami byla nadšená, jak máme hezky uklizeno, děkuji za pomoc.Úklid i Velikonoční výzdoba za jedna, chválím a doporučuju...Nemám co dodat, výborně odvedená práce Velikonočního úklidu.Špína, prach, pavučiny – všechno zmizelo, když jsme si na Velikonoční úklid v Kloboukách u Brna objednali úklidovku Extra. Skutečně pěkně uklizeno, doporučujeme.Už tři roky využívám na úklidy před svátky včetně Velikonoc společnost EXTRA ÚKLIDY. Budu využívat pořád a každému doporučuji.Chtěla bych mocinky poděkovat děvčatům z extra uklízení. O Velikonocích jsem měla uklizeno jako nikdy.