Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 20, tento měsíc 218, tento rok 1 357
Objednat

Úklid a úklidové služby Brno

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Brno a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Brně poskytne? Úklidy domácností v Brně, ale i v celém okolí Brna-města vám kdykoli zajistí a poskytne naše profesionální úklidová společnost franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám úklid bytu, zajistíme vám úklid domu, zajistíme vám generální jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Poskytneme vám precizní úklidy po malování nebo úklidy po stavebních a zednických úpravách. Dokonale vám v Brně umyjeme okna, umyjeme vám rámy i dveře, ale perfektně vám umyjeme i balkóny a terasy ve vašich bytech či domech.

Co uklízíme

Uklízíme nejen veškeré bytové prostory, ale v Brně uklízíme a myjeme i veškeré nebytové prostory. Uklidíme vám restaurace, jídelny i bary, uklidíme vám hotely i pensiony, uklízíme kancelářské prostory, ale uklízíme i ordinace a zdravotnická zařízení. Uklízíme obchodní prostory i prodejny, ale uklízíme i venkovní prostory po různých akcích a festivalech. 365 dní v roce vám zajistíme jakékoli úklidové práce včetně sezónních úklidů jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční nebo jakékoli jarní úklidy jako například úklidy chat a chalup. Zajistíme vám i dokonalé vyklízecí práce či práce stěhovací.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové služby zajišťují proškolení a velmi zkušení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli si z pohodlí svého domova zadejte v našem objednávkovém formuláři svoji poptávku po libovolných úklidových službách a už jen vyčkejte na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se daného úklidu. Čistíme i tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy. Všechny činnosti naší společnosti EXTRA SLUŽBY jsou poskytované kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Brno

Před jakýmkoli druhem úklidu v Brně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Brně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Brno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
email: bm@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1