Objednat

Úklid a úklidové služby Brno

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Brno a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Brně poskytne? Úklidy domácností v Brně, ale i v celém okolí Brna-města vám kdykoli zajistí a poskytne naše profesionální úklidová společnost franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám úklid bytu, zajistíme vám úklid domu, zajistíme vám generální jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Poskytneme vám precizní úklidy po malování nebo úklidy po stavebních a zednických úpravách. Dokonale vám v Brně umyjeme okna, umyjeme vám rámy i dveře, ale perfektně vám umyjeme i balkóny a terasy ve vašich bytech či domech.

Co uklízíme

Uklízíme nejen veškeré bytové prostory, ale v Brně uklízíme a myjeme i veškeré nebytové prostory. Uklidíme vám restaurace, jídelny i bary, uklidíme vám hotely i pensiony, uklízíme kancelářské prostory, ale uklízíme i ordinace a zdravotnická zařízení. Uklízíme obchodní prostory i prodejny, ale uklízíme i venkovní prostory po různých akcích a festivalech. 365 dní v roce vám zajistíme jakékoli úklidové práce včetně sezónních úklidů jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční nebo jakékoli jarní úklidy jako například úklidy chat a chalup. Zajistíme vám i dokonalé vyklízecí práce či práce stěhovací.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové služby zajišťují proškolení a velmi zkušení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli si z pohodlí svého domova zadejte v našem objednávkovém formuláři svoji poptávku po libovolných úklidových službách a už jen vyčkejte na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti týkající se daného úklidu. Čistíme i tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy. Všechny činnosti naší společnosti EXTRA SLUŽBY jsou poskytované kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Brno

Před jakýmkoli druhem úklidu v Brně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Brně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Brno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Brně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Brně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Brno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Brně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Brně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Naprostá spokojenost s úklidem v Brně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Brně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Brně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Brně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Brně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.