Objednat

Mytí terasy či balkónu Frenštát pod Radhoštěm

mytí teras a balkónů

Požadujete důkladné mytí teras a balkónů v obci Frenštát pod Radhoštěm a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám ve Frenštátu pod Radhoštěm postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste ve Frenštátu pod Radhoštěm nebo v okolí Frenštátu pod Radhoštěm zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli v okrese Nový Jičín uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě ve Frenštátu pod Radhoštěm i v celém okolí Frenštátu pod Radhoštěm zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete ve Frenštátu pod Radhoštěm uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce ve Frenštátu pod Radhoštěm zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Frenštátu pod Radhoštěm nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Frenštátu pod Radhoštěm si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí teras a balkónů Frenštát pod Radhoštěm ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí teras a balkónů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Frenštátu pod Radhoštěm zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Frenštátu pod Radhoštěm řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Betonová dlažba po jejich zásahu prokoukla k nepoznání.Nechali jsme si ve Frenštátu pod Radhoštěm umýt kompletně celý zasklený balkón a zvládli to i z venkovní strany, v což jsme ani nedoufali. Moc děkujemeHodně velké překvapení za příjemnou cenu. Terasa jako nová.Tahle firma nám zajistila i úklid ptačího trusu z balkónu v pronajímaném bytě ve Frenštátu pod Radhoštěm, což ostatní odmítli.Už jsme si nevěděli rady se zašlou dlažbou na terase u nás ve Frenštátu pod Radhoštěm, tak jsme zvolili variantu zavolat profesionálům a udělali jsme dobře. Terasa je opět jak nová a bez plevelu.Vyčistili nám kompletně celou 100 metrovou terasu a to ve 3 lidech. Během pár hodin byla naprosto dokonalá a cena velmi příjemná.