Objednat

Úklid a úklidové služby Frenštát pod Radhoštěm

úklid

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid v obci Frenštát pod Radhoštěm a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Frenštátu pod Radhoštěm poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám ve Frenštátu pod Radhoštěm a v celém okolí Frenštátu pod Radhoštěm zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen ve Frenštátu pod Radhoštěm, ale i v celém okrese Nový Jičín zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

ve Frenštátu pod Radhoštěm poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně ve Frenštátu pod Radhoštěm a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. ve Frenštátu pod Radhoštěm, stejně jako v celém okolí Frenštátu pod Radhoštěm vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Frenštátu pod Radhoštěm nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Frenštátu pod Radhoštěm si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Frenštát pod Radhoštěm ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Frenštátu pod Radhoštěm zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Frenštátu pod Radhoštěm řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Frenštát pod Radhoštěm vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem ve Frenštátu pod Radhoštěm vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Frenštátu pod Radhoštěm proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Naprostá spokojenost s úklidem ve Frenštátu pod Radhoštěm. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Frenštátu pod Radhoštěm potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Frenštátu pod Radhoštěm velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila ve Frenštátu pod Radhoštěm úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Frenštátu pod Radhoštěm. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.