Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 43, tento týden 43, tento měsíc 534, tento rok 4 458
Objednat

Mytí žaluzií a rolet Vysoké Veselí

mytí žaluzií a rolet

Požadujete důkladné mytí žaluzií a rolet v obci Vysoké Veselí a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám ve Vysokém Veselí postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Hledáte kvalitní úklidovou firmu na mytí žaluzií nebo na mytí rolet ve Vysokém Veselí či v okolí Vysokého Veselí? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen ve Vysokém Veselí, ale kompletně v celém okrese Jičín zajistí a poskytne dokonalé profesionální úklidové služby, týkající se mytí žaluzií nebo mytí a čištění rolet, včetně veškerých velikostí, druhů a tipů rámů. ve Vysokém Veselí vám zajistíme mytí všech druhů žaluzií, mytí a čištění nadrozměrných rolet ve výkladních skříních nebo mytí a čištění garážových či jiných vjezdových vrat. Veškeré úklidové přípravky a vybavení potřebné pro mytí žaluzií nebo mytí rolet jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb, které ve Vysokém Veselí poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Vysokém Veselí nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Vysokém Veselí si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí žaluzií a rolet Vysoké Veselí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí žaluzií a rolet zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Vysokém Veselí zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Vysokém Veselí řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Skvělé, skvělé, skvělé. Nic jiného na jejich služby ani říct nejde.Tak moc nesnáším mytí žaluzií, že jsem raději využila službu firmy EXTRA ÚKLIDU a opravdu jsem udělala dobře. Rozhodně dostáli svému jménu extra.Takovou profesionalitu, co předvedli u tchýně v zakouřeném bytě jsem opravdu nečekal. Klobouk dolů. Karel, Vysoké VeselíNaši zkušenost mohu popsat jen jedním slovem, paráda!Po vyzkoušení této firmy už nikdy nebudu mýt žaluzie sama. Raději zaplatím, než se s tím otravovat.Nechali jsme si umýt venkovní žaluzie a máme je opět skvěle čisté. Firmu jsem doporučil i dál.Chtěl bych touto cestou poděkovat celé společnosti EXTRA UKLÍZENÍ za pomoc u mé maminky ve Vysokém Veselí. Službu určitě doporučím každému.