Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha-východ

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Praha-východ a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze-východ poskytne? Profesionální úklidové práce vám na Praze-východ zajistí a poskytne pod hlavičkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY spolehlivá úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ. Dnes a denně poskytujeme na Praze-východ generální jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory, zajišťujeme venkovní úklidy, ale myjeme i okna, myjeme dveře i okenní rámy, myjeme výkladní skříně nebo čistíme koberce a tepujeme sedačky. Jsme profesionálové, kteří se postarají o vaše jarní úklidy, ale i o úklidy Vánoční či Velikonoční. Uklízíme nepřetržitě 365 dní v roce, a to nejen v Praze-východ, ale i po celé České republice.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme úklid jednorázový, ale i pravidelný úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře nebo úklid firmy či společnosti. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme restaurační zařízení, ale uklízíme i hotely, ubytovny či pensiony. Poskytujeme velmi důkladné a precizní úklidy objektů po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malování. Myjeme a čistíme terasy i balkóny, uklízíme zahradní altány či zimní zahrady, pečlivě uklízíme ve školách i školkách.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou důkladně proškolení a velmi zkušení pracovníci. Kdykoli si můžete zavolat na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88 a objednat si libovolné úklidové služby nebo si své požadavky můžete zadat do našeho velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Na základě vaší poptávky se s vámi již spojí naši odborní technici a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se úklidu či mytí oken na Praze-východ. Pokud byste potřebovali, zajistíme vám i profesionální stěhovací služby nebo služby vyklízecí.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha-východ

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze-východ nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze-východ si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha-východ ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze-východ zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerFrantišek Baroch
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Hybernská 1012/30, 110 00 Praha 1
PartnerMartina Stránská
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Roztoky u Jilemnice 18, 512 31 Roztoky u Jilemnice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze-východ potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze-východ velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze-východ. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze-východ úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze-východ. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze-východ proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze-východ vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.