Objednat

Úklid a úklidové služby Praha-východ

úklid

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Praha-východ a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze-východ poskytne? Profesionální úklidové práce vám na Praze-východ zajistí a poskytne pod hlavičkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY spolehlivá úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ. Dnes a denně poskytujeme na Praze-východ generální jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Uklízíme veškeré bytové i nebytové prostory, zajišťujeme venkovní úklidy, ale myjeme i okna, myjeme dveře i okenní rámy, myjeme výkladní skříně nebo čistíme koberce a tepujeme sedačky. Jsme profesionálové, kteří se postarají o vaše jarní úklidy, ale i o úklidy Vánoční či Velikonoční. Uklízíme nepřetržitě 365 dní v roce, a to nejen v Praze-východ, ale i po celé České republice.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme úklid jednorázový, ale i pravidelný úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře nebo úklid firmy či společnosti. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme restaurační zařízení, ale uklízíme i hotely, ubytovny či pensiony. Poskytujeme velmi důkladné a precizní úklidy objektů po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malování. Myjeme a čistíme terasy i balkóny, uklízíme zahradní altány či zimní zahrady, pečlivě uklízíme ve školách i školkách.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou důkladně proškolení a velmi zkušení pracovníci. Kdykoli si můžete zavolat na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88 a objednat si libovolné úklidové služby nebo si své požadavky můžete zadat do našeho velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Na základě vaší poptávky se s vámi již spojí naši odborní technici a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se úklidu či mytí oken na Praze-východ. Pokud byste potřebovali, zajistíme vám i profesionální stěhovací služby nebo služby vyklízecí.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha-východ

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze-východ nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze-východ si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha-východ ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze-východ zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze-východ řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha-východ vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze-východ potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze-východ velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze-východ. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze-východ úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze-východ. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze-východ proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze-východ vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.