Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 64, tento rok 2 624
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 6

úklid a úklidové služby

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 6 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 6 zajistí? Naprosto spolehlivé úklidové služby vám na Praze 6 zajistíme pomocí naší franchisové sítě profesionálů zaměřených na úklidové práce s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Nepřetržitě, 365 dní v roce poskytujeme a zajišťujeme v Praze 6 úklidy bytů, úklidy vil a baráků, úklidy kancelářských prostor, úklidy ordinací a čekáren, ale i mytí oken, mytí dveří, mytí balónů a teras nebo úklidy venkovních prostor. Zajišťujeme nejen jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy přesně podle požadavků našich klientů.

Co uklízíme

Veškeré úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Poskytujeme úklidy veškerých bytových i nebytových prostor, přičemž dodání potřebných prostředků na úklid je automatickou součástí námi poskytovaných úklidových služeb. Uklízíme nemovitosti po stavebních úpravách, uklízíme nepořádek po malování, uklízíme plochy a prostory po společenských či sportovních akcích. Na základě objednávky úklidu, kterou si můžete kdykoli zadat v našem objednávkovém formuláři vám zajistíme nejen ruční úklidy a mytí, ale i úklidy a mytí strojové.

Vycházíme vám vstříc

Čistíme a tepujeme koberce, čistíme a tepujeme sedací soupravy. Provádíme důkladné sezonní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo jarní úklidy chat a chalup. Uklízíme a myjeme neomezeně velké plochy a prostory přičemž veškeré naše služby jsou poskytovány nejen na Praze 6, ale jsou prostřednictvím naší sítě EXTRA SLUŽBY poskytovány kompletně po celé Evropské unii. Za svoji práci si vždy ručíme a budeme velmi potěšeni, pokud i vy využijete našich úklidových služeb a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 6

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 6 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 6 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 6 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 6 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
počet franchisových licencí: 1
FranchisantMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
počet franchisových licencí: 2

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerFrantišek Baroch
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Hybernská 1012/30, 110 00 Praha 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 6 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 6 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 6. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 6 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 6. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 6 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 6 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.