Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 15, tento týden 40, tento měsíc 377, tento rok 3 455
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 6

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 6 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 6 zajistí? Naprosto spolehlivé úklidové služby vám na Praze 6 zajistíme pomocí naší franchisové sítě profesionálů zaměřených na úklidové práce s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Nepřetržitě, 365 dní v roce poskytujeme a zajišťujeme v Praze 6 úklidy bytů, úklidy vil a baráků, úklidy kancelářských prostor, úklidy ordinací a čekáren, ale i mytí oken, mytí dveří, mytí balónů a teras nebo úklidy venkovních prostor. Zajišťujeme nejen jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy přesně podle požadavků našich klientů.

Co uklízíme

Veškeré úklidové práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky oblečenými v oranžových stejnokrojích. Poskytujeme úklidy veškerých bytových i nebytových prostor, přičemž dodání potřebných prostředků na úklid je automatickou součástí námi poskytovaných úklidových služeb. Uklízíme nemovitosti po stavebních úpravách, uklízíme nepořádek po malování, uklízíme plochy a prostory po společenských či sportovních akcích. Na základě objednávky úklidu, kterou si můžete kdykoli zadat v našem objednávkovém formuláři vám zajistíme nejen ruční úklidy a mytí, ale i úklidy a mytí strojové.

Vycházíme vám vstříc

Čistíme a tepujeme koberce, čistíme a tepujeme sedací soupravy. Provádíme důkladné sezonní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo jarní úklidy chat a chalup. Uklízíme a myjeme neomezeně velké plochy a prostory přičemž veškeré naše služby jsou poskytovány nejen na Praze 6, ale jsou prostřednictvím naší sítě EXTRA SLUŽBY poskytovány kompletně po celé Evropské unii. Za svoji práci si vždy ručíme a budeme velmi potěšeni, pokud i vy využijete našich úklidových služeb a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 6

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 6 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 6 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 6 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 6 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 6 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
počet franchisových licencí: 1
PartnerMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
počet franchisových licencí: 2

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerÚKLID Jaroslava Mitášová
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Jana Masaryka 364/23, 120 00 Praha 2
PartnerYulia Larionovs
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Křenická 2254/9, 100 00 Praha 10
PartnerVýroba Plus s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Šluknovská 614/22a, 190 00 Praha 9
PartnerMartina Andělová
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Janouchova 661/15, 149 00 Praha 11
PartnerJan Šimků
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Pod Branou 10, 261 01 Příbram

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 6 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 6 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 6. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 6 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 6. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 6 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 6 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.