Objednat

Úklid a úklidové služby Jindřichův Hradec

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jindřichův Hradec a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jindřichově Hradci poskytne? Úklidy a mytí oken v Jindřichově Hradci i v celém jeho okolí vám kdykoli poskytneme pod záštitou ochranné značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Dnes a denně poskytujeme špičkové úklidové služby nejen na území Jindřichova Hradce, ale prostřednictvím našich proškolených a spolehlivých franchisantů ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ uklízíme, čistíme a myjeme okna kompletně na celém území České republiky, a to nepřetržitě, 7 dní v týdnu.

Co uklízíme

Zajišťujeme a poskytujeme úklidy kanceláří, úklidy podniků, úklidy restaurací či barů, ale i úklidy ordinací či salónů. Zajišťujeme důkladné úklidy po malířích nebo úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Poskytujeme jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme haly, uklízíme kina, ale uklízíme i hromadné dopravní prostředky jako jsou například autobusy, trolejbusy a vlaky. Detailně a precizně myjeme a leštíme okna, myjeme okenní rámy i žaluzie. Stejně důkladně vám uklidíme a umyjeme i terasy a balkóny.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po úklidových službách v Jindřichově Hradci můžete zadávat pomocí jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Naši odborní pracovníci vás již sami během chvíle zkontaktují a domluví s vámi veškeré podrobnosti a průběh vámi požadovaných úklidů. Ať již budete chtít uklidit jakkoli velký bytový či nebytový prostor, vždy o vás bude profesionálně postaráno. Budeme velmi potěšeni, pokud si na libovolný úklid zvolíte naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčíte se sami o našich kvalitách a o naší spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jindřichův Hradec

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jindřichově Hradci nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jindřichově Hradci si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jindřichův Hradec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jindřichově Hradci řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Jindřichův Hradec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Minulý týden jsem v Jindřichově Hradci potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Jindřichově Hradci velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Jindřichově Hradci úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jindřichově Hradci. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jindřichově Hradci proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Jindřichově Hradci vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem v Jindřichově Hradci. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.