Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Jindřichův Hradec

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Jindřichův Hradec a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Jindřichově Hradci poskytne? Úklidy a mytí oken v Jindřichově Hradci i v celém jeho okolí vám kdykoli poskytneme pod záštitou ochranné značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Dnes a denně poskytujeme špičkové úklidové služby nejen na území Jindřichova Hradce, ale prostřednictvím našich proškolených a spolehlivých franchisantů ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ uklízíme, čistíme a myjeme okna kompletně na celém území České republiky, a to nepřetržitě, 7 dní v týdnu.

Co uklízíme

Zajišťujeme a poskytujeme úklidy kanceláří, úklidy podniků, úklidy restaurací či barů, ale i úklidy ordinací či salónů. Zajišťujeme důkladné úklidy po malířích nebo úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Poskytujeme jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme haly, uklízíme kina, ale uklízíme i hromadné dopravní prostředky jako jsou například autobusy, trolejbusy a vlaky. Detailně a precizně myjeme a leštíme okna, myjeme okenní rámy i žaluzie. Stejně důkladně vám uklidíme a umyjeme i terasy a balkóny.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po úklidových službách v Jindřichově Hradci můžete zadávat pomocí jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře. Naši odborní pracovníci vás již sami během chvíle zkontaktují a domluví s vámi veškeré podrobnosti a průběh vámi požadovaných úklidů. Ať již budete chtít uklidit jakkoli velký bytový či nebytový prostor, vždy o vás bude profesionálně postaráno. Budeme velmi potěšeni, pokud si na libovolný úklid zvolíte naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčíte se sami o našich kvalitách a o naší spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Jindřichův Hradec

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jindřichově Hradci nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jindřichově Hradci si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Jindřichův Hradec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Minulý týden jsem v Jindřichově Hradci potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Jindřichově Hradci velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Jindřichově Hradci úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Jindřichově Hradci. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Jindřichově Hradci proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v Jindřichově Hradci vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem v Jindřichově Hradci. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.