Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 46, tento týden 46, tento měsíc 537, tento rok 4 461
Objednat

Venkovní úklid a práce Jedovnice

venkovní úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na venkovní úklidy v obci Jedovnice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Jedovnicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Jedovnicích nebo v okolí Jedovnic zajistit kvalitní, rychlý a spolehlivý úklid venkovních prostor? Potřebujete v Jedovnicích zajistit úklid terasy, úklid zahrady, úklid zahradního altánu, úklid parku nebo úklid přístupových cest a venkovních ploch okolo vašeho domu, baráku, restaurace nebo rekreačního střediska v Jedovnicích? Oslovte naši profesionální a spolehlivou franchisovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která právě veškeré tyto venkovní úklidy v Jedovnicích zajišťuje. Velice rádi vám pomůžeme uklidit veškeré venkovní prostory libovolné velikosti. Uklidíme venkovní prostory u vašich domácností, umyjeme okna ve vašich altánech či terasách, zlikvidujeme rostliny a plevel v zámkové dlažbě. Postaráme se kompletně o celý úklid venkovních prostor v Jedovnicích včetně likvidace a odvozu veškerého nepořádku. Veškeré venkovní úklidy, poskytované pro soukromé osoby, ale i pro firmy a podnikatele jsou v Jedovnicích či v okrese Blansko poskytovány v termínech, které si sami určíte. Pomůcky a přípravky potřebné pro tento druh venkovních úklidů jsou automaticky dodávány v rámci našich úklidových služeb poskytovaných v Jedovnicích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Jedovnicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Jedovnicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz venkovní úklidy Jedovnice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě venkovních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Jedovnicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Jedovnicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Musím pochválit tuto firmu za výbornou spolupráci při úklidu venkovních prostor ve městě Jedovnice. Lépe jsme okolo domů ještě neměli uklizeno.Domluva, cena, práce, vše tak jak si představuju, určitě doporučuju.Úklid terasy i zahradního domku byl v naprostém pořádku, doporučuji.Krásně uklizená terasa i zahradní altánek, moc chválím.Společnost Extra nám zajišťovala úklid venkovní restaurace a dlažby. Naprostá spokojenost, rozhodně doporučujeme.Venkovní úklid v Jedovnicích byl od této společnosti odveden velmi kvalitně a zodpovědně.