Objednat

Čištění a tepování sedačky Heřmanův Městec

čištění a tepování sedaček

Požadujete důkladné čištění a tepování sedaček v obci Heřmanův Městec a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Heřmanově Městci postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebujete v Heřmanově Městci či v okolí Heřmanova Městce vyčistit sedací soupravu? Potřebujete v Heřmanově Městci vytepovat sedačku, vytepovat matrace nebo vytepovat křesla a hledáte spolehlivou úklidovou firmu? Naše zavedená franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Heřmanově Městci, ale i v celém okrese Chrudim zajistí a poskytne dokonalé čištění a tepování sedaček a sedacích souprav, a to jak ve vašich domácnostech, tak i ve vašich kancelářích či firmách. v Heřmanově Městci vám kdykoli zajistíme vyčištění sedaček nebo vyčištění sedacích souprav, a to jak suchou, tak i mokrou cestou. Důkladné čištění a tepování sedaček provádíme pomocí našich extraktorů, určených právě pro tento druh úklidu. v Heřmanově Městci se vám postaráme i o vyčištění kožených sedacích souprav, které vám nejen vyčistíme, ale následně i naimpregnujeme speciálními přípravky.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Heřmanově Městci nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Heřmanově Městci si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a tepování sedaček Heřmanův Městec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a tepování sedaček a sedacích souprav zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Heřmanově Městci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Heřmanově Městci řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění a tepování sedaček Heřmanův Městec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Dvakrát do roka již několik let si nechávám čistit v kanceláři koženou, a doma v Heřmanově Městci látkovou sedací soupravu a jsem velice spokojen. EXTRA UKLÍZENÍ je za mně jednička v oboru.2x do roka si necháváme čistit sedačku a vždy máme krásně čistou a provoněný celý byt.Tak takhle čistá byla sedačka naposledy, když ji přivezli z obchodu.v Heřmanově Městci jsme si nechali vyčistit sedačku a rozhodně objednáme znovu na naši chatu.Včera k nám do Heřmanova Městce přijela sympatická a usměvavá paní a to, co provedla s naší sedačkou je snad zázrak. Ihned jsem nechala vyčistit i čalouněné čidle. Obojí jako nové.Po několika pokusech vyčistit skvrnu ze sedačky jsem zavolala profesionály a během chvíle byla pryč. No, nevěřila jsem svým očím. Rozhodně předá kontakt i dál.Dostal jsem kontakt od kamarádky, protože byla spokojená s jejich službami a i za sebe mohu říct, že opravdu paráda. Krásně čistá sedačka a byt krásně po prostředku voní.Původně jsem chtěl suché vyčištění sedačky, ale firmou mi bylo nabídnuto vyčištění mokrou cestou, kterého jsem se trochu obával. Ale sedačku dokázali vysušit téměř do sucha a asi po hodině už jsem na sedačce zas seděl. Bohužel opět ušpinil, takže budu volat znova. :-D Díky, Pavel z Heřmanova Městce