Objednat

Mytí terasy či balkónu Červená Řečice

mytí teras a balkónů

Požadujete důkladné mytí teras a balkónů v obci Červená Řečice a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Červené Řečici postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Červené Řečici nebo v okolí Červené Řečice zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli v okrese Pelhřimov uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Červené Řečici i v celém okolí Červené Řečice zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete v Červené Řečici uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce v Červené Řečici zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Červené Řečici nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Červené Řečici si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí teras a balkónů Červená Řečice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí teras a balkónů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Červené Řečici zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Červené Řečici řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí teras a balkónů Červená Řečice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Tahle firma nám zajistila i úklid ptačího trusu z balkónu v pronajímaném bytě v Červené Řečici, což ostatní odmítli.Hodně velké překvapení za příjemnou cenu. Terasa jako nová.Vyčistili nám kompletně celou 100 metrovou terasu a to ve 3 lidech. Během pár hodin byla naprosto dokonalá a cena velmi příjemná.Už jsme si nevěděli rady se zašlou dlažbou na terase u nás v Červené Řečici, tak jsme zvolili variantu zavolat profesionálům a udělali jsme dobře. Terasa je opět jak nová a bez plevelu.Betonová dlažba po jejich zásahu prokoukla k nepoznání.Nechali jsme si v Červené Řečici umýt kompletně celý zasklený balkón a zvládli to i z venkovní strany, v což jsme ani nedoufali. Moc děkujeme