Objednat

Mytí terasy či balkónu Kamenice nad Lipou

mytí teras a balkónů

Požadujete důkladné mytí teras a balkónů v obci Kamenice nad Lipou a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Kamenici nad Lipou postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Kamenici nad Lipou nebo v okolí Kamenice nad Lipou zajistit úklid terasy nebo úklid balkónu? Potřebujete kdekoli v okrese Pelhřimov uklidit a umýt zahradní altán, pergolu nebo důkladně umýt a uklidit zimní zahradu? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Kamenici nad Lipou i v celém okolí Kamenice nad Lipou zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí balkónů, mytí teras nebo jiných ploch vašich domácností, sloužících k odpočinku. Bez ohledu na velikosti těchto prostor či ploch, které chcete v Kamenici nad Lipou uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré tyto úklidové práce v Kamenici nad Lipou zajistí. Jakékoli přípravky, potřebné na úklid balkónu či úklid terasy vám samozřejmě automaticky zajistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Kamenici nad Lipou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Kamenici nad Lipou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí teras a balkónů Kamenice nad Lipou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí teras a balkónů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kamenici nad Lipou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kamenici nad Lipou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí teras a balkónů Kamenice nad Lipou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Vyčistili nám kompletně celou 100 metrovou terasu a to ve 3 lidech. Během pár hodin byla naprosto dokonalá a cena velmi příjemná.Už jsme si nevěděli rady se zašlou dlažbou na terase u nás v Kamenici nad Lipou, tak jsme zvolili variantu zavolat profesionálům a udělali jsme dobře. Terasa je opět jak nová a bez plevelu.Betonová dlažba po jejich zásahu prokoukla k nepoznání.Nechali jsme si v Kamenici nad Lipou umýt kompletně celý zasklený balkón a zvládli to i z venkovní strany, v což jsme ani nedoufali. Moc děkujemeTahle firma nám zajistila i úklid ptačího trusu z balkónu v pronajímaném bytě v Kamenici nad Lipou, což ostatní odmítli.Hodně velké překvapení za příjemnou cenu. Terasa jako nová.