Objednat

Úklid a úklidové služby Plzeň-jih

úklid

Poptáváte kvalitní úklid v okrese Plzeň-jih a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Plzni-jihu poskytne? Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Plzni-jihu a v okolí Plzně nabízíme velmi kvalitní a spolehlivé úklidové služby. Poskytujeme profesionální úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy kanceláří, ale i generální úklidy po rekonstrukcích nebo detailní vánoční úklidy či úklidy jarní. Precizně vám umyjeme okna, umyjeme dveře i rámy, umyjeme terasy i balkóny. Automatickou součástí našich úklidových služeb je dodání veškerých úklidových prostředků.

Co uklízíme

Na Plzni-jihu vám zajistíme jednorázové i pravidelné úklidy restaurací i barů, úklidy obchodů či prodejen, úklidy pensionů, ale i mytí výloh a výkladních skříní nebo čištění a tepování koberců. Zajistíme a poskytneme vám nejen ruční mytí a úklidy, ale kdykoli vám poskytneme na úklid větší plochy či ploch i strojové čištění. Veškeré požadavky na úklidové služby si můžete objednat prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo na naší centrální bezplatné telefonní lince 800 66 88 88. Ceny za úklidy máme jednotné nejen pro Plzeň-jih, ale i pro celou ČR.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré úklidové práce naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ jsou poskytovány spolehlivými a zkušenými pracovníky oblečenými v oranžové. Úklidy nebytových i bytových prostor jsou poskytovány nepřetržitě, včetně sobot, nedělí i svátků. Každá z našich úklidových posádek je kompletně vybavena veškerými úklidovými prostředky a profesionálním vybavením. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy zvolíte naši společnost na libovolný druh úklidu a stanete se naším dalším spokojeným klientem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Plzeň-jih

Před jakýmkoli druhem úklidu na Plzni-jihu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Plzni-jihu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Plzeň-jih ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Plzni-jihu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-jihu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Plzeň-jih vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem na Plzni-jihu. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Plzni-jihu potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Plzni-jihu velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už jsem na Plzni-jihu vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Už 2x jsem využila na Plzni-jihu úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Plzni-jihu. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Plzni-jihu proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.