Objednat

Úklid a úklidové služby Liberec

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Liberec a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Liberci poskytne? Stejně jako v Liberci, tak i v celém jeho širokém okolí vám zajistíme a poskytneme velmi precizní a kvalitní úklid domácnosti, úklid kanceláře nebo úklid haly či firmy. Jsme prověřená a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje veškeré své úklidové práce nejen v Liberci, ale kompletně na celém území České republiky. Kdykoli si můžete objednat naše úklidové služby z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů a úklidových služeb.

Co uklízíme

Kdykoli a kdekoli v Liberci či jeho okolí vám zajistíme úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu, ale i úklid kanceláře, úklid restaurace nebo úklid obchodu či prodejny. Precizně a důkladně vám umyjeme okna, umyjeme žaluzie, ale umyjeme i výkladní skříně a výlohy nebo umyjeme terasy a balkóny. Zajišťujeme a poskytujeme nejen jednorázové úklidy, ale běžně zajišťujeme i pravidelné úklidy včetně tepování a čištění koberců nebo včetně čištění a tepování sedaček.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce, které zajišťujeme na Liberecku, jsou poskytovány velmi zkušenými a spolehlivými pracovníky, kteří udělají vždy maximum pro to, abyste byli spokojeni a abyste se stali našimi dalšími spokojenými zákazníky. Zajistíme vám Velikonoční úklidy, ale i úklidy Vánoční. Dokonale uklidíme vaše chaty i chalupy. Proto budeme velmi potěšeni, pokud si pro jakýkoli druh úklidu zvolíte naši úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ s celorepublikovou působností. V případě zájmu vám v Liberci samozřejmě zajistíme i stěhovací služby či vyklízecí práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Liberec

Před jakýmkoli druhem úklidu v Liberci nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Liberci si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Liberec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Liberci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Liberci řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Liberec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Liberci vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Liberci. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Liberci potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Liberci velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Liberci úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Liberci. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Liberci proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.