Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Liberec

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Liberec a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Liberci poskytne? Stejně jako v Liberci, tak i v celém jeho širokém okolí vám zajistíme a poskytneme velmi precizní a kvalitní úklid domácnosti, úklid kanceláře nebo úklid haly či firmy. Jsme prověřená a spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje veškeré své úklidové práce nejen v Liberci, ale kompletně na celém území České republiky. Kdykoli si můžete objednat naše úklidové služby z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů a úklidových služeb.

Co uklízíme

Kdykoli a kdekoli v Liberci či jeho okolí vám zajistíme úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu, ale i úklid kanceláře, úklid restaurace nebo úklid obchodu či prodejny. Precizně a důkladně vám umyjeme okna, umyjeme žaluzie, ale umyjeme i výkladní skříně a výlohy nebo umyjeme terasy a balkóny. Zajišťujeme a poskytujeme nejen jednorázové úklidy, ale běžně zajišťujeme i pravidelné úklidy včetně tepování a čištění koberců nebo včetně čištění a tepování sedaček.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce, které zajišťujeme na Liberecku, jsou poskytovány velmi zkušenými a spolehlivými pracovníky, kteří udělají vždy maximum pro to, abyste byli spokojeni a abyste se stali našimi dalšími spokojenými zákazníky. Zajistíme vám Velikonoční úklidy, ale i úklidy Vánoční. Dokonale uklidíme vaše chaty i chalupy. Proto budeme velmi potěšeni, pokud si pro jakýkoli druh úklidu zvolíte naši úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ s celorepublikovou působností. V případě zájmu vám v Liberci samozřejmě zajistíme i stěhovací služby či vyklízecí práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Liberec

Před jakýmkoli druhem úklidu v Liberci nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Liberci si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Liberec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Liberci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Liberci vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Liberci. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Liberci potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Liberci velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Liberci úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Liberci. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Liberci proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.