Objednat

Úklid domácnosti Skalice u České Lípy

úklidy domácností

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy domácností v obci Skalice u České Lípy a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Skalicích u České Lípy poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Chcete ve Skalicích u České Lípy nebo v přilehlém okolí Skalic u České Lípy kvalitně a pečlivě uklidit svoji domácnost? Chcete zajistit generální úklid své domácnosti v bytě, v apartmánu, v domě nebo úklid v baráku? Potřebujete zajistit pravidelné úklidy svých domácností a zajistit i praní a žehlení? Jsme profesionální a spolehlivá úklidová společnost ze Skalic u České Lípy, která se vám velmi ráda postará o tyto jednorázové i pravidelné úklidy domácností ve Skalicích u České Lípy. Všichni naši členové franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou zkušení, spolehliví a proškolení pracovníci, kteří mají v úklidu domácností odborné zkušenosti a praxi. Naše pracovnice vás na základě vaší objednávky navštíví a vy už jim pouze sdělíte, co, kde, kdy a jak chcete přesně uklízet či umýt. Veškeré úklidy domácností ve Skalicích u České Lípy, ale i v okrese Česká Lípa jsou prováděny s maximální péčí a profesionalitou. Samozřejmostí je, že veškeré přípravky potřebné pro úklidy vašich domácností jsou automatickou dodávkou našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Skalicích u České Lípy nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Skalicích u České Lípy si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy domácností Skalice u České Lípy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů domácností zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Skalicích u České Lípy zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Skalicích u České Lípy řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy domácností Skalice u České Lípy vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Nemám co by jsem vytkla. Úklid domácnosti ve Skalicích u České Lípy proběhl bez sebemenších problémů, doporučuji.Velmi rychlá odezva, perfektní domluva, moc šikovná děvčata. Uklidili mi domácnost skutečně nádherně. Děkuji a doporučuji.Před svátky jsem potřebovala uklidit celou naši domácnost a na základě doporučení jsem si ve Skalicích u České Lípy vybrala společnost Extra uklízení. Byla jsem velmi, ale velmi spokojená. Určitě budu tuto firmu využívat i nadále. Jednoznačně doporučuju.Úklid domácnosti ve Skalicích u České Lípy byl proveden na jedničku. Dávám palec nahoru, určitě doporučuju.Děkuju za skvěle odvedenou práci při úklidu mé domácnosti ve Skalicích u České Lípy. Skvělá komunikace, vřelý přístup, cena odpovídala výborné kvalitě úklidových prací. Děkuju.Velmi profi přístup této úklidové společnosti. Od samotného objednání úklidu jsem měla již druhý den uklizenou celou domácnost včetně umytých oken. Budu všude chválit a doporučovat. Děkuji vám.Firma Extra uklízení nám zajišťovala úklid dvou domácností ve Skalicích u České Lípy. Já i moje dcera jsme byli velmi spokojené. Vynikající přístup i vystupování všech pracovnic. Skutečně precizní úklid kterému není co vytknout. Doporučujeme.Včera jste mi narychlo zajišťovali úklid domácnosti v plzni pro mojí maminku. Moc moc by jsem vám chtěla poděkovat, jste skvělí, určitě vás budu všude doporučovat. Ještě jednou vám moc děkuji za vaši ochotu a obětavost.