EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Pravidelný úklid Česká republika

Pravidelný úklid Česká republika Pravidelný úklid Česká republika – Hledáte spolehlivou a kvalitní společnost na pravidelné úklidy domů, pravidelné úklidy bytů, pravidelné úklidy domácností či pravidelné úklidy kanceláří kdekoli v České republice? Možná jste právě našli tu nejspolehlivější úklidovou společnost v České republice. Jsme značková úklidová firma, která své pravidelné úklidové práce poskytuje kompletně na celém území České republiky. Naše zavedená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v České republice zajistí a samozřejmě poskytne jakékoli úklidové služby, které požadujete opakovat pravidelně. Ať už se jedná o pravidelný úklid bytu, úklid domu, pravidelný úklid domácnosti či pravidelný úklid společných prostor v bytových domech či kancelářích, přizpůsobíme se vždy vašim požadavkům na čase provedení konkrétního pravidelného úklidu, který požadujete od naší úklidové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ zajistit. Standardní pravidelný úklid v České republice zahrnuje automaticky i dodání veškerých přípravků potřebných pro pravidelné úklidy, včetně spolehlivé dodávky hygienických potřeb jako jsou mýdla, toaletní papír, papírové utěrky či odpadkové pytle.
Před úklidem v České republice nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v České republice si prohlédněte náš ceník úklidu Česká republika (viz úklid Česká republika ceník).
Máte kromě pravidelného úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook