Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Pravidelný úklid Česká republika

800 66 88 88Potřebujete zajistit kvalitní pravidelný úklid ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v České republice poskytne? Hledáte spolehlivou a kvalitní společnost na pravidelné úklidy domů, pravidelné úklidy bytů, pravidelné úklidy domácností či pravidelné úklidy kanceláří kdekoli v České republice? Možná jste právě našli tu nejspolehlivější úklidovou společnost v České republice. Jsme značková úklidová firma, která své pravidelné úklidové práce poskytuje kompletně na celém území České republiky. Naše zavedená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v České republice zajistí a samozřejmě poskytne jakékoli úklidové služby, které požadujete opakovat pravidelně. Ať už se jedná o pravidelný úklid bytu, úklid domu, pravidelný úklid domácnosti či pravidelný úklid společných prostor v bytových domech či kancelářích, přizpůsobíme se vždy vašim požadavkům na čase provedení konkrétního pravidelného úklidu, který požadujete od naší úklidové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ zajistit. Standardní pravidelný úklid v České republice zahrnuje automaticky i dodání veškerých přípravků potřebných pro pravidelné úklidy, včetně spolehlivé dodávky hygienických potřeb jako jsou mýdla, toaletní papír, papírové utěrky či odpadkové pytle.
Před jakýmkoli druhem úklidu v České republice nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v České republice si prohlédněte naše ceny za úklid (viz pravidelný úklid Česká republika ceník).
Máte kromě pravidelného úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com