EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Mytí žaluzií a rolet Česká republika

Mytí žaluzií a rolet Česká republika Mytí žaluzií a rolet Česká republika – Hledáte spolehlivou a kvalitní úklidovou firmu na mytí žaluzií nebo na mytí rolet v České republice? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v České republice, ale kompletně v celém Evropské unii zajistí a poskytne dokonalé profesionální úklidové služby, zaměřené na mytí žaluzií nebo mytí a čištění rolet všech velikostí, druhů a tipů rámů. V České republice vám zajistíme mytí všech druhů žaluzií, mytí a čištění nadrozměrných rolet ve výkladních skříních nebo mytí a čištění garážových či jiných vjezdových vrat. Veškeré úklidové přípravky a vybavení potřebné pro mytí žaluzií nebo mytí rolet jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb, které v České republice poskytujeme.
Před mytím oken v České republice nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí v České republice si prohlédněte náš ceník mytí oken Česká republika (viz mytí oken Česká republika ceník).
Máte kromě mytí žaluzií a rolet zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook