EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklidy firem Česká republika

Úklidy firem Česká republika Úklidy firem Česká republika – Hledáte spolehlivou společnost na úklid firmy nebo na úklidy firemních prostorů kdekoli v České republice nebo kdekoli na území Evropské unie? Jsme profesionální úklidová společnost z České republiky, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám kompletně na celém území České republiky zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti. Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy libovolných výrobních prostorů nacházející se na území České republiky . Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, vyklízení, stěhování, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných na celém území České republiky. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit všem vašim požadavkům týkajících se úklidů firmy či firem.
Před úklidem v České republice nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v České republice si prohlédněte náš ceník úklidu Česká republika (viz úklid Česká republika ceník).
Máte kromě úklidu firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook