Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 78, tento měsíc 250, tento rok 2 168
Objednat

Úklidy firem a podniků Česká republika

úklidy firem a podniků

Potřebujete zajistit kvalitní úklidy firem ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v České republice poskytne? Hledáte spolehlivou společnost na úklid firmy nebo na úklidy firemních prostorů kdekoli v České republice nebo kdekoli na území Evropské unie? Jsme profesionální úklidová společnost z České republiky, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám kompletně na celém území České republiky zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti. Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy libovolných výrobních prostorů nacházející se na území České republiky . Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, vyklízení, stěhování, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných na celém území České republiky. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit všem vašim požadavkům týkajících se úklidů firmy či firem.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v České republice, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklidy firem Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com