Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Úklidy firem Česká republika

800 66 88 88Potřebujete zajistit kvalitní úklidy firem ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v České republice poskytne? Hledáte spolehlivou společnost na úklid firmy nebo na úklidy firemních prostorů kdekoli v České republice nebo kdekoli na území Evropské unie? Jsme profesionální úklidová společnost z České republiky, která poskytuje dnes a denně kvalitní úklidové práce veškerých bytových i nebytových prostor. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám kompletně na celém území České republiky zajistí a poskytne dokonalé úklidové služby ve vaší firmě či společnosti. Na základě vašeho požadavku vám poskytneme jednorázové i pravidelné úklidy firemních prostor. Poskytneme vám standardní i nadstandardní úklid firmy i jejích poboček či úklidy libovolných výrobních prostorů nacházející se na území České republiky . Mytí oken, ruční či strojové mytí podlahy, odmaštění strojů a zařízení, úklidy kanceláří a sociálních zařízení, mytí a čištění osvětlení, vyklízení, stěhování, odvoz odpadu, to vše je standardem našich úklidových služeb poskytovaných na celém území České republiky. Pro úklid vaší firmy či společnosti jsme maximálně časově flexibilní a vždy se budeme snažit přizpůsobit všem vašim požadavkům týkajících se úklidů firmy či firem.
Před jakýmkoli druhem úklidu v České republice nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v České republice si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklidy firem Česká republika ceník).
Máte kromě úklidu firem zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com