EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklidy kanceláří Česká republika

Úklidy kanceláří Česká republika Úklidy kanceláří Česká republika – Hledáte spolehlivou a zavedenou firmu na úklid kanceláří kdekoli na území České republiky? Jsme profesionální úklidová společnost působící v celé České republice ale i v Evropské unii. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v kdekoli v České republice zajistí a poskytne profesionálně odvedený úklid vaší kanceláře či úklid vašich kanceláří. Jednorázový i pravidelný úklid kanceláře vám kdekoli v celé České republice poskytneme ve vámi zvolených termínech a v časových intervalech, které vám budou nejvíce vyhovovat. Standardní úklid kanceláře v České republice obsahuje utření a úklid prachu, včetně zajištění péče o kancelářský nábytek, vysátí či tepování koberce, mytí oken, vynesení odpadků, úklid sociálního zařízení, vytření podlah a důkladné umytí všech dveří. Vaše kancelářské prostory kdekoli na území České republiky uklidíme a vyvoníme tak, abyste se každý den, znovu a znovu těšili do krásně umytých kancelářských prostor. V případě jiného požadavku na úklid kanceláře vám jej mile rádi poskytneme. Veškeré přípravky potřebné na úklidy kanceláří jsou automatickou součástí dodávky našich služeb úklidů kancelářských prostor.
Před úklidem v České republice nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v České republice si prohlédněte náš ceník úklidu Česká republika (viz úklid Česká republika ceník).
Máte kromě úklidu kanceláří zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook