Úklid Česká republika

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN v České republice

ÚKLID v České republice – Potřebujete kdekoli v České republice zajistit profesionální, kvalitní a spolehlivý úklid jakýchkoli bytových či nebytových prostor? Naše značková úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje v České republice na principu franchisového systému vám kompletně na celém území České republiky zajistí jakékoli druhy jednorázových i pravidelných úklidů, mytí oken a čištění či tepování.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v České republice v roce 2012 vám i kdekoli v Evropské unii zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

V České republice poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme nejen jednorázové a generální úklidy, ale běžně v České republice zajišťujeme i pravidelné úklidy. Nepřetržitě, 365 dní v roce, uklízíme domácnosti, uklízíme byty i domy, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i bary, myjeme okna libovolných velikostí, myjeme balkóny i terasy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. V České republice, stejně jako na celém území Evropské unie vám velmi rádi poskytneme naše důkladné a spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt