Objednat

Úklid a úklidové služby Česká republika

úklid

Potřebujete zajistit kvalitní úklid ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v České republice poskytne? Naše značková úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje v České republice na principu franchisového systému vám kompletně na celém území České republiky zajistí jakékoli druhy jednorázových i pravidelných úklidů, mytí oken a čištění či tepování.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v České republice v roce 2012 vám i kdekoli v Evropské unii zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

V České republice poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme nejen jednorázové a generální úklidy, ale běžně v České republice zajišťujeme i pravidelné úklidy. Nepřetržitě, 365 dní v roce, uklízíme domácnosti, uklízíme byty i domy, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i bary, myjeme okna libovolných velikostí, myjeme balkóny i terasy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. V České republice, stejně jako na celém území Evropské unie vám velmi rádi poskytneme naše důkladné a spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v České republice, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklid Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Česká republika vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Česká republika

Česká republikaČeská republika je překrásný stát ve střední Evropě, který se také nazývá srdcem Evropy. Je to stát ve kterém žije necelých jedenáct milionů obyvatel ve čtrnácti krajích a jehož hlavním městem je město Praha. Česká republika je členem Evropské unie a její hranice sousedí s hranicemi Slovenska, Polska, Německa a Rakouska. Měnou České republiky je česká koruna. Stát je po celém světě znám hlavně svými historickými památkami, přičemž turisticky nejnavštěvovanější jsou Pražský hrad, zámek Hluboká nad Vltavou, zámek Český Krumlov, zámek Konopiště nebo například hrad Karlštejn. Krajskými městy České republiky jsou Praha, Brno, České Budějovice, Karlovy Vary, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Ostrava, Olomouc, Ústí nad Labem, Jihlava a Zlín. Kompletně na celém území České republiky operují a poskytují své profesionální úklidové služby členové franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Non-stop přijímají objednávky na úklidy bytů, domů, kanceláří i firemních objektů, ale i na mytí oken, okenních rámů, dveří či výloh. Pomáhají přispět k tomu, aby byly Čechy ještě krásnější a čistější.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Minulý týden jsem v České republice potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v České republice velmi spokojená. Určitě doporučuji.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už 2x jsem využila v České republice úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v České republice. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v České republice proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem v České republice vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v České republice. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.