Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 34, tento měsíc 285, tento rok 2 203
Objednat

Úklid a úklidové služby Česká republika

úklid a úklidové služby

Potřebujete zajistit kvalitní úklid ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v České republice poskytne? Naše značková úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje v České republice na principu franchisového systému vám kompletně na celém území České republiky zajistí jakékoli druhy jednorázových i pravidelných úklidů, mytí oken a čištění či tepování.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v České republice v roce 2012 vám i kdekoli v Evropské unii zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

V České republice poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme nejen jednorázové a generální úklidy, ale běžně v České republice zajišťujeme i pravidelné úklidy. Nepřetržitě, 365 dní v roce, uklízíme domácnosti, uklízíme byty i domy, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i bary, myjeme okna libovolných velikostí, myjeme balkóny i terasy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. V České republice, stejně jako na celém území Evropské unie vám velmi rádi poskytneme naše důkladné a spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v České republice, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklid Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com