Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 43, tento měsíc 241, tento rok 1 380
Objednat

Úklid a úklidové služby Česká republika

úklid a úklidové služby

Potřebujete zajistit kvalitní úklid ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto úklidové služby v České republice poskytne? Naše značková úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje v České republice na principu franchisového systému vám kompletně na celém území České republiky zajistí jakékoli druhy jednorázových i pravidelných úklidů, mytí oken a čištění či tepování.

Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v České republice v roce 2012 vám i kdekoli v Evropské unii zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.

V České republice poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme nejen jednorázové a generální úklidy, ale běžně v České republice zajišťujeme i pravidelné úklidy. Nepřetržitě, 365 dní v roce, uklízíme domácnosti, uklízíme byty i domy, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i bary, myjeme okna libovolných velikostí, myjeme balkóny i terasy, čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. V České republice, stejně jako na celém území Evropské unie vám velmi rádi poskytneme naše důkladné a spolehlivé úklidy a úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Naše společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje kompletní úklidové služby a práce nejen v České republice, ale i v ostatních státech Evropské unie! Nenabízíme nejlevnější úklidy a mytí oken v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a velmi kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných úklidových služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za úklidy a mytí (viz úklid Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Česká republika

Česká republikaČeská republika je překrásný stát ve střední Evropě, který se také nazývá srdcem Evropy. Je to stát ve kterém žije necelých jedenáct milionů obyvatel ve čtrnácti krajích a jehož hlavním městem je město Praha. Česká republika je členem Evropské unie a její hranice sousedí s hranicemi Slovenska, Polska, Německa a Rakouska. Měnou České republiky je česká koruna. Stát je po celém světě znám hlavně svými historickými památkami, přičemž turisticky nejnavštěvovanější jsou Pražský hrad, zámek Hluboká nad Vltavou, zámek Český Krumlov, zámek Konopiště nebo například hrad Karlštejn. Krajskými městy České republiky jsou Praha, Brno, České Budějovice, Karlovy Vary, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Ostrava, Olomouc, Ústí nad Labem, Jihlava a Zlín. Kompletně na celém území České republiky operují a poskytují své profesionální úklidové služby členové franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Non-stop přijímají objednávky na úklidy bytů, domů, kanceláří i firemních objektů, ale i na mytí oken, okenních rámů, dveří či výloh. Pomáhají přispět k tomu, aby byly Čechy ještě krásnější a čistější.