EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Mytí oken Nepomuk (Plzeň-jih)

Mytí oken Nepomuk (Plzeň-jih) Mytí oken Nepomuk – Potřebujete v Nepomuku nebo v okolí Nepomuku sehnat spolehlivou a kvalitní úklidovou společnost na mytí oken či na mytí výloh nebo jiných skleněných ploch? Jsme profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se právě na mytí oken, mytí výkladních skříní a skleněných ploch v Nepomuku specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v Nepomuku a v celém okrese Plzeň-jih zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí výkladních skříní a mytí výloh. v Nepomuku provádíme mytí veškerých druhů a tipů oken, mytí výloh a výkladních skříní včetně okenních rámů, mytí dveří a parapetů. Jakákoli velikost skleněné plochy pro nás není překážkou. Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak i pravidelné mytí oken a výkladních skříní v Nepomuku. Veškeré přípravky potřebné pro mytí oken, výloh, parapetů či dveří jsou součástí dodávky našich úklidových služeb, které v Nepomuku poskytujeme.
Před mytím oken v Nepomuku nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí v Nepomuku si prohlédněte náš ceník mytí oken Nepomuk (viz mytí oken Nepomuk ceník).
Měli byste v Nepomuku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Nepomuku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook