Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 64, tento rok 2 624
Objednat

Mytí oken a žaluzií Nový Jičín

mytí oken a žaluzií

Potřebujete zajistit kvalitní mytí oken ve městě Nový Jičín a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Novém Jičíně poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Jsme profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se právě na mytí oken, mytí výkladních skříní a skleněných ploch v Novém Jičíně specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v Novém Jičíně a v celém Moravskoslezském kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí výkladních skříní a mytí výloh. v Novém Jičíně provádíme mytí veškerých druhů a tipů oken, mytí výloh a výkladních skříní včetně okenních rámů, mytí dveří a parapetů. Jakákoli velikost skleněné plochy pro nás není překážkou. Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak i pravidelné mytí oken a výkladních skříní v Novém Jičíně. Veškeré přípravky potřebné pro mytí oken, výloh, parapetů či dveří jsou součástí dodávky našich úklidových služeb, které v Novém Jičíně poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Mytí oken Nový Jičín

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Novém Jičíně nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Novém Jičíně si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí oken Nový Jičín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí oken a výloh zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com