Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 2, tento týden 53, tento měsíc 122, tento rok 762
Objednat

Mytí oken a žaluzií Česká Lípa

mytí oken a žaluzií

Potřebujete zajistit kvalitní mytí oken ve městě Česká Lípa a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v České Lípě poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Jsme profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se právě na mytí oken, mytí výkladních skříní a skleněných ploch v České Lípě specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v České Lípě a v celém Libereckém kraji zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí výkladních skříní a mytí výloh. v České Lípě provádíme mytí veškerých druhů a tipů oken, mytí výloh a výkladních skříní včetně okenních rámů, mytí dveří a parapetů. Jakákoli velikost skleněné plochy pro nás není překážkou. Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak i pravidelné mytí oken a výkladních skříní v České Lípě. Veškeré přípravky potřebné pro mytí oken, výloh, parapetů či dveří jsou součástí dodávky našich úklidových služeb, které v České Lípě poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Mytí oken Česká Lípa

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v České Lípě nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v České Lípě si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí oken Česká Lípa ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí oken a výloh zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Tato společnost extra uklízení nám myla všechna okna u rodinného domu a není nic, co bychom jim mohli vytknout. Vše bylo velmi rychlé a práce perfektní. Luxusní služba za velmi dobrou cenu.Skvělý servis, doporučuji.Po naší zkušenosti vím, že službu budu využívat častěji. Doporučila jsem i svým známým, kteří byli také velice spokojeni. Děkujeme.Nechali jsme si umýt okna před Vánoci u nás v České Lípě a byli jsme mile překvapeni. Na příští rok objednám znova.Velice kvalitní služba, rozhodně doporučím i dál.Mohu firmu EXTRA UKLÍZENÍ jenom doporučit. Nelze cokoli vytknout, bezesporu nejlepší firma v okrese.v České Lípě jsme si nechali umýt všechna okna v našem bytě a jsme za to rádi, příště už jen tahle supr firma.Využili jsme služby této společnosti v České Lípě a můžeme jen a jen doporučit.Parádní služba za solidní cenu.