Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Česká Lípa

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Česká Lípa a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v České Lípě poskytne? Naprosto precizní a důkladné úklidy v České Lípě vám prostřednictvím naši franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ můžeme nabídnout téměř neomezeně, a to 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. 7 dní v týdnu zajišťujeme a poskytujeme úklidy domácností, úklidy bytů či úklidy domů. Zajišťujeme špičkové úklidy kanceláří, úklidy firem, ale i úklidy podniků, úklidy hal a skladů nebo úklidy hotelů a pensionů. Uklízíme naprosto jakékoli bytové a nebytové prostory.

Co uklízíme

Na základě vaší objednávky po úklidových službách vám kdykoli zajistíme úklidy po sportovních a společenských akcích, úklidy obchodů a prodejen, ale i úklidy škol či školek. Jsme prvotřídní úklidová společnost, která zajišťuje veškeré generální a jednorázové úklidy, ale která zajišťuje i úklidy pravidelné. Uklízíme byty po rekonstrukcích, ale uklízíme i domácnosti po malování. Poskytujeme špičkové mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní, ale i tepování a čištění sedacích souprav či koberců.

Vycházíme vám vstříc

Všechny úklidové práce které v České Lípě zajišťujeme, jsou poskytovány proškoleným a velmi zkušeným personálem. Běžně zajišťujeme nejen standardní a běžné úklidy, ale specializujeme se i na takzvané sezónní úklidy jako jsou například úklidy Vánoční a Velikonoční úklidy. I při jarních úklidech se vám postaráme o precizní úklid vaši chaty či chalupy, včetně důkladného umytí oken nebo včetně venkovního úklidu, při kterém vám zajistíme prostřednictvím naší vyklízecí společnosti i odvoz a likvidaci veškerého nepořádku, který se nachází ve venkovních prostorech.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Česká Lípa

Před jakýmkoli druhem úklidu v České Lípě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v České Lípě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Česká Lípa ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v České Lípě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v České Lípě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v České Lípě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v České Lípě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v České Lípě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v České Lípě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v České Lípě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.