Objednat

Úklid a úklidové služby Česká Lípa

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Česká Lípa a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v České Lípě poskytne? Naprosto precizní a důkladné úklidy v České Lípě vám prostřednictvím naši franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ můžeme nabídnout téměř neomezeně, a to 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. 7 dní v týdnu zajišťujeme a poskytujeme úklidy domácností, úklidy bytů či úklidy domů. Zajišťujeme špičkové úklidy kanceláří, úklidy firem, ale i úklidy podniků, úklidy hal a skladů nebo úklidy hotelů a pensionů. Uklízíme naprosto jakékoli bytové a nebytové prostory.

Co uklízíme

Na základě vaší objednávky po úklidových službách vám kdykoli zajistíme úklidy po sportovních a společenských akcích, úklidy obchodů a prodejen, ale i úklidy škol či školek. Jsme prvotřídní úklidová společnost, která zajišťuje veškeré generální a jednorázové úklidy, ale která zajišťuje i úklidy pravidelné. Uklízíme byty po rekonstrukcích, ale uklízíme i domácnosti po malování. Poskytujeme špičkové mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní, ale i tepování a čištění sedacích souprav či koberců.

Vycházíme vám vstříc

Všechny úklidové práce které v České Lípě zajišťujeme, jsou poskytovány proškoleným a velmi zkušeným personálem. Běžně zajišťujeme nejen standardní a běžné úklidy, ale specializujeme se i na takzvané sezónní úklidy jako jsou například úklidy Vánoční a Velikonoční úklidy. I při jarních úklidech se vám postaráme o precizní úklid vaši chaty či chalupy, včetně důkladného umytí oken nebo včetně venkovního úklidu, při kterém vám zajistíme prostřednictvím naší vyklízecí společnosti i odvoz a likvidaci veškerého nepořádku, který se nachází ve venkovních prostorech.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Česká Lípa

Před jakýmkoli druhem úklidu v České Lípě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v České Lípě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Česká Lípa ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v České Lípě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v České Lípě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Česká Lípa vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v České Lípě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v České Lípě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v České Lípě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v České Lípě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v České Lípě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v České Lípě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v České Lípě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.