Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 28, tento měsíc 93, tento rok 93
Objednat

Mytí oken Nýrsko

800 66 88 88Požadujete důkladné mytí oken v obci Nýrsko a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Nýrsku postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Jsme profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se právě na mytí oken, mytí výkladních skříní a skleněných ploch v Nýrsku specializuje. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v Nýrsku a v celém okrese Klatovy zajistí a poskytne profesionální úklidové práce mytí oken, mytí okenních rámů, mytí výkladních skříní a mytí výloh. v Nýrsku provádíme mytí veškerých druhů a tipů oken, mytí výloh a výkladních skříní včetně okenních rámů, mytí dveří a parapetů. Jakákoli velikost skleněné plochy pro nás není překážkou. Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak i pravidelné mytí oken a výkladních skříní v Nýrsku. Veškeré přípravky potřebné pro mytí oken, výloh, parapetů či dveří jsou součástí dodávky našich úklidových služeb, které v Nýrsku poskytujeme.
Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Nýrsku nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Nýrsku si prohlédněte naše ceny za mytí oken (viz mytí oken Nýrsko ceník).
Měli byste v Nýrsku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Nýrsku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com