EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid Nýrsko (Klatovy)

Úklid Nýrsko (Klatovy) Úklid Nýrsko – Potřebujete v Nýrsku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid bytových či nebytových prostor? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám v Nýrsku a v celém okolí Nýrska zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.
Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen v Nýrsku, ale i v celém okrese Klatovy zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.
v Nýrsku poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně v Nýrsku a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. v Nýrsku, stejně jako v celém okolí Nýrska vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.
Před úklidem v Nýrsku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Nýrsku si prohlédněte náš ceník (viz úklid Nýrsko ceník).
Měli byste v Nýrsku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás stěhování nebo vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Nýrsku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook