Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Nový Jičín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Nový Jičín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Novém Jičíně poskytne? Naprosto perfektní a precizní úklidy a mytí oken v Novém Jičíně vám prostřednictvím naší spolehlivé a profesionální franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ zajistíme kdykoli si budete přát. Na základě vaší online objednávky úklidů vám v Novém Jičíně zajistíme úklidy domácností, úklidy bytů ale i úklidy domů. Zajistíme vám nejen jednorázové generální úklidy, ale zajistíme vám i spolehlivé a dokonalé pravidelné úklidy bytových jednotek, ale i úklidy nebytových prostor.

Co uklízíme

Poskytneme vám dokonalý úklid kanceláře nebo úklid firmy. Uklidíme vám restaurace i bary, ale uklidíme vám i obchody a prodejny. Prostřednictvím naší úklidové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ vám kdykoli zajistíme naprosto precizní mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí výkladních skříní a výloh. Umyjeme a uklidíme vám i balkóny a terasy, ale postaráme se vám i o perfektní úklid chat i chalup. Naprosto běžně zajišťujeme v Novém Jičíně i venkovní úklidy včetně odvozu a likvidace veškerého nepořádku prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si objednejte prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře libovolný úklid bytových či nebytových jednotek a přesvědčte se sami o naší spolehlivosti a preciznosti úklidových služeb, které poskytujeme nejen v Novém Jičíně, ale kompletně na celém území České republiky. Služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY jsou poskytovány skutečně na profesionální úrovni a my budeme velmi potěšeni, pokud si libovolné úklidové práce vyberete právě od naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Nový Jičín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Novém Jičíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Novém Jičíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Nový Jičín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Novém Jičíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Novém Jičíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Novém Jičíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Novém Jičíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Novém Jičíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Novém Jičíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Novém Jičíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.