Objednat

Úklid a úklidové služby Nový Jičín

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Nový Jičín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Novém Jičíně poskytne? Naprosto perfektní a precizní úklidy a mytí oken v Novém Jičíně vám prostřednictvím naší spolehlivé a profesionální franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ zajistíme kdykoli si budete přát. Na základě vaší online objednávky úklidů vám v Novém Jičíně zajistíme úklidy domácností, úklidy bytů ale i úklidy domů. Zajistíme vám nejen jednorázové generální úklidy, ale zajistíme vám i spolehlivé a dokonalé pravidelné úklidy bytových jednotek, ale i úklidy nebytových prostor.

Co uklízíme

Poskytneme vám dokonalý úklid kanceláře nebo úklid firmy. Uklidíme vám restaurace i bary, ale uklidíme vám i obchody a prodejny. Prostřednictvím naší úklidové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ vám kdykoli zajistíme naprosto precizní mytí oken, mytí okenních rámů a dveří, ale i mytí výkladních skříní a výloh. Umyjeme a uklidíme vám i balkóny a terasy, ale postaráme se vám i o perfektní úklid chat i chalup. Naprosto běžně zajišťujeme v Novém Jičíně i venkovní úklidy včetně odvozu a likvidace veškerého nepořádku prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Vycházíme vám vstříc

Kdykoli si objednejte prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře libovolný úklid bytových či nebytových jednotek a přesvědčte se sami o naší spolehlivosti a preciznosti úklidových služeb, které poskytujeme nejen v Novém Jičíně, ale kompletně na celém území České republiky. Služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY jsou poskytovány skutečně na profesionální úrovni a my budeme velmi potěšeni, pokud si libovolné úklidové práce vyberete právě od naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Nový Jičín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Novém Jičíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Novém Jičíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Nový Jičín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Novém Jičíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Novém Jičíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Nový Jičín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Novém Jičíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Novém Jičíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Novém Jičíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Novém Jičíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Novém Jičíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Novém Jičíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Novém Jičíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.