Objednat

Úklid a úklidové služby Beroun

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Beroun a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Berouně poskytne? Nejen v Berouně, ale i v celém okolí Berouna vám poskytneme ty nejkvalitnější úklidové služby a úklidové práce pod záštitou prověřené registrované značky EXTRA UKLÍZENÍ. 365 dní v roce vám v Berouně zajistíme spolehlivý úklid bytu, úklid baráku či domu, úklid domácnosti, úklid kanceláře nebo úklid firmy. Umyjeme vám okna, umyjeme dveře i rámy, uklidíme a umyjeme terasy i balkóny. Čistíme a tepujeme koberce, ale tepujeme i sedací soupravy. Veškeré své úklidové služby poskytujeme nejen jako jednorázové úklidy, ale v případě vašeho požadavku vám zajistíme i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i nebytové prostory jako například haly, sklady, výrobní prostory, školky a školy, ale uklízíme i kadeřnické salóny nebo například restaurace či bary. Poskytujeme důkladné generální úklidy po stavebních úpravách nebo úklidy po malířích. Veškeré úklidové práce jsou poskytovány spolehlivými a zkušenými pracovníky, členy franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Úklidové práce poskytuje tato síť profesionálů nejen v Berouně a jeho okolí, ale poskytuje je na celém území Evropské unie.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky a požadavky po libovolných úklidových službách si můžete objednávat na centrální telefonní lince 800 66 88 88 nebo prostřednictvím přehledného a jednoduchého objednávkového formuláře. Po zadání své objednávky vás již zkontaktují naši technici a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidových služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud vám budeme moci nabídnout své odborné úklidové práce nabízené pod hlavičkou celostátní sítě EXTRA SLUŽBY. V případě zájmu vám můžeme poskytnout i profesionální stěhovací služby nebo služby hodinových manželů.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Beroun

Před jakýmkoli druhem úklidu v Berouně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Berouně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Beroun ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Berouně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Berouně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Beroun vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Berouně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Berouně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Berouně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Berouně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Berouně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Berouně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Berouně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.