Úklid Beroun

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN BEROUN

Úklidy a mytí oken Beroun - Nejen v Berouně, ale i v celém okolí Berouna vám poskytneme ty nejkvalitnější úklidové služby a úklidové práce pod záštitou prověřené registrované značky EXTRA UKLÍZENÍ. 365 dní v roce vám v Berouně zajistíme spolehlivý úklid bytu, úklid baráku či domu, úklid domácnosti, úklid kanceláře nebo úklid firmy. Umyjeme vám okna, umyjeme dveře i rámy, uklidíme a umyjeme terasy i balkóny. Čistíme a tepujeme koberce, ale tepujeme i sedací soupravy. Veškeré své úklidové služby poskytujeme nejen jako jednorázové úklidy, ale v případě vašeho požadavku vám zajistíme i úklidy pravidelné.

Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i nebytové prostory jako například haly, sklady, výrobní prostory, školky a školy, ale uklízíme i kadeřnické salóny nebo například restaurace či bary. Poskytujeme důkladné generální úklidy po stavebních úpravách nebo úklidy po malířích. Veškeré úklidové práce jsou poskytovány spolehlivými a zkušenými pracovníky, členy franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Úklidové práce poskytuje tato síť profesionálů nejen v Berouně a jeho okolí, ale poskytuje je na celém území Evropské unie.

Své poptávky a požadavky po libovolných úklidových službách si můžete objednávat na centrální telefonní lince 800 66 88 88 nebo prostřednictvím přehledného a jednoduchého objednávkového formuláře. Po zadání své objednávky vás již zkontaktují naši technici a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidových služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud vám budeme moci nabídnout své odborné úklidové práce nabízené pod hlavičkou celostátní sítě EXTRA SLUŽBY. V případě zájmu vám můžeme poskytnout i profesionální stěhovací služby nebo služby hodinových manželů.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt