Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 10, tento týden 45, tento měsíc 217, tento rok 2 135
Objednat

Úklid a úklidové služby Beroun

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Beroun a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Berouně poskytne? Nejen v Berouně, ale i v celém okolí Berouna vám poskytneme ty nejkvalitnější úklidové služby a úklidové práce pod záštitou prověřené registrované značky EXTRA UKLÍZENÍ. 365 dní v roce vám v Berouně zajistíme spolehlivý úklid bytu, úklid baráku či domu, úklid domácnosti, úklid kanceláře nebo úklid firmy. Umyjeme vám okna, umyjeme dveře i rámy, uklidíme a umyjeme terasy i balkóny. Čistíme a tepujeme koberce, ale tepujeme i sedací soupravy. Veškeré své úklidové služby poskytujeme nejen jako jednorázové úklidy, ale v případě vašeho požadavku vám zajistíme i úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Uklízíme nejen bytové prostory, ale uklízíme i nebytové prostory jako například haly, sklady, výrobní prostory, školky a školy, ale uklízíme i kadeřnické salóny nebo například restaurace či bary. Poskytujeme důkladné generální úklidy po stavebních úpravách nebo úklidy po malířích. Veškeré úklidové práce jsou poskytovány spolehlivými a zkušenými pracovníky, členy franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Úklidové práce poskytuje tato síť profesionálů nejen v Berouně a jeho okolí, ale poskytuje je na celém území Evropské unie.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky a požadavky po libovolných úklidových službách si můžete objednávat na centrální telefonní lince 800 66 88 88 nebo prostřednictvím přehledného a jednoduchého objednávkového formuláře. Po zadání své objednávky vás již zkontaktují naši technici a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaných úklidových služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud vám budeme moci nabídnout své odborné úklidové práce nabízené pod hlavičkou celostátní sítě EXTRA SLUŽBY. V případě zájmu vám můžeme poskytnout i profesionální stěhovací služby nebo služby hodinových manželů.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Beroun

Před jakýmkoli druhem úklidu v Berouně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Berouně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Beroun ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Berouně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Berouně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Berouně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Berouně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Berouně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila v Berouně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Berouně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.