Objednat

Úklid a úklidové služby Kolín

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Kolín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Kolíně poskytne? Velmi dokonalé a precizní úklidy vám v Kolíně, ale i v okolí Kolína zajistí naše prověřená síť profesionálů, zabývajících se úklidovými službami nejen v Kolíně, ale kompletně v celé České republice. Na základě vašeho požadavku vám zajistíme nejen jednorázový úklid bytu, úklid kanceláře, úklid prodejny nebo mytí oken či výkladních skříní, ale zajistíme vám i pravidelné úklidy přesně podle vašich představ. Uklízíme nejen domácnosti, ale uklízíme i restaurace či jídelny, uklízíme venkovní prostory, uklízíme garáže a samozřejmě poskytujeme i takzvané sezónní úklidy jako jsou například Vánoční či Velikonoční úklidy.

Co uklízíme

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány proškoleným a zkušeným personálem, který je nejen špičkově vybaven, ale má i velmi vstřícný a obětavý přístup ke klientům i ke své práci. Všechny své žádosti o libovolný druh úklidu si můžete kdykoli zadat v jednoduchém objednávkovém formuláři. Naši pracovníci se vám během chvíle již sami ozvou a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu. Uklízíme bytové prostory, uklízíme nebytové prostory, ale také čistíme a tepujeme koberce a sedací soupravy.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme a myjeme nepřetržitě 365 dní v roce. Naše ceny jsou pro všechny stejné a krásně přehledné. Jakékoli přípravky potřebné na úklidy jsou samozřejmě dodávány automaticky při každém úklidu a nejsou již účtovány. Celá naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY je vám kdykoli k dispozici, přičemž vám kromě mytí oken a odborných generálních úklidů zajistíme i profesionální stěhovací služby nebo služby vyklízecí. Budeme se velmi těšit na vaše zavolání 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Kolín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kolíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kolíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Kolín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kolíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kolíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Kolín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Kolíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Kolíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Kolíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Kolíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Kolíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Kolíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Kolíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.