Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 64, tento rok 2 624
Objednat

Úklid a úklidové služby Kolín

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Kolín a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Kolíně poskytne? Velmi dokonalé a precizní úklidy vám v Kolíně, ale i v okolí Kolína zajistí naše prověřená síť profesionálů, zabývajících se úklidovými službami nejen v Kolíně, ale kompletně v celé České republice. Na základě vašeho požadavku vám zajistíme nejen jednorázový úklid bytu, úklid kanceláře, úklid prodejny nebo mytí oken či výkladních skříní, ale zajistíme vám i pravidelné úklidy přesně podle vašich představ. Uklízíme nejen domácnosti, ale uklízíme i restaurace či jídelny, uklízíme venkovní prostory, uklízíme garáže a samozřejmě poskytujeme i takzvané sezónní úklidy jako jsou například Vánoční či Velikonoční úklidy.

Co uklízíme

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány proškoleným a zkušeným personálem, který je nejen špičkově vybaven, ale má i velmi vstřícný a obětavý přístup ke klientům i ke své práci. Všechny své žádosti o libovolný druh úklidu si můžete kdykoli zadat v jednoduchém objednávkovém formuláři. Naši pracovníci se vám během chvíle již sami ozvou a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu. Uklízíme bytové prostory, uklízíme nebytové prostory, ale také čistíme a tepujeme koberce a sedací soupravy.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme a myjeme nepřetržitě 365 dní v roce. Naše ceny jsou pro všechny stejné a krásně přehledné. Jakékoli přípravky potřebné na úklidy jsou samozřejmě dodávány automaticky při každém úklidu a nejsou již účtovány. Celá naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY je vám kdykoli k dispozici, přičemž vám kromě mytí oken a odborných generálních úklidů zajistíme i profesionální stěhovací služby nebo služby vyklízecí. Budeme se velmi těšit na vaše zavolání 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Kolín

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kolíně nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kolíně si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Kolín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kolíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantHelena Blažková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Tyršova 1595, 289 23 Milovice - Mladá
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Kolíně vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Kolíně. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Kolíně proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Minulý týden jsem v Kolíně potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Kolíně velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Kolíně úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Kolíně. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.