Objednat

Úklid a úklidové služby Znojmo

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Znojmo a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Znojmě poskytne? Jednorázové generální úklidy ve Znojmě, ale i pravidelné a spolehlivé úklidy ve Znojmě i v jeho celém okolí vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme a poskytneme vám špičkové úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy domů, ale i úklidy firem či úklidy kanceláří. Zajistíme vám dokonalé mytí okenních rámů i dveří, mytí oken nebo například mytí balkónů a teras ve vašich domácnostech. Uklízíme veškeré vnitřní prostory, ale uklízíme i veškeré venkovní prostory.

Co uklízíme

Našim klientům ve Znojmě zajišťujeme nejen perfektní ruční úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění a mytí. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme haly, uklízíme pensiony i hotely, ale uklízíme i restaurační zařízení. Stejně kvalitně a odborně se vám postaráme o úklidy čekáren a lékařských zařízení, o úklidy salónů či o úklidy po malování a malířích. Profesionálně vám uklidíme po rekonstrukcích veškerých bytových i nebytových prostor. Zajistíme vám Vánoční úklid, zajistíme vám Velikonoční úklid, ale zajistíme a poskytneme vám jakýkoli úklid bytových i nebytových prostor.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových služeb si můžete sami kdykoli objednat prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře úklidů, a pak už jen vyčkat na zavolání našeho technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a postup týkající se vámi požadovaného úklidu domácnosti nebo úklidu firemních prostor. Naše úklidové práce poskytujeme 365 dní v roce nejen ve Znojmě, ale kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Znojmo

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Znojmě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Znojmě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Znojmo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Znojmě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Znojmě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Znojmo vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem ve Znojmě vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem ve Znojmě. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Znojmě potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Znojmě velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Znojmě proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila ve Znojmě úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Znojmě. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.