Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 6, tento týden 6, tento měsíc 152, tento rok 1 803
Objednat

Úklid a úklidové služby Znojmo

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Znojmo a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Znojmě poskytne? Jednorázové generální úklidy ve Znojmě, ale i pravidelné a spolehlivé úklidy ve Znojmě i v jeho celém okolí vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme a poskytneme vám špičkové úklidy domácností, úklidy bytů, úklidy domů, ale i úklidy firem či úklidy kanceláří. Zajistíme vám dokonalé mytí okenních rámů i dveří, mytí oken nebo například mytí balkónů a teras ve vašich domácnostech. Uklízíme veškeré vnitřní prostory, ale uklízíme i veškeré venkovní prostory.

Co uklízíme

Našim klientům ve Znojmě zajišťujeme nejen perfektní ruční úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění a mytí. Uklízíme prodejny i obchody, uklízíme haly, uklízíme pensiony i hotely, ale uklízíme i restaurační zařízení. Stejně kvalitně a odborně se vám postaráme o úklidy čekáren a lékařských zařízení, o úklidy salónů či o úklidy po malování a malířích. Profesionálně vám uklidíme po rekonstrukcích veškerých bytových i nebytových prostor. Zajistíme vám Vánoční úklid, zajistíme vám Velikonoční úklid, ale zajistíme a poskytneme vám jakýkoli úklid bytových i nebytových prostor.

Vycházíme vám vstříc

Jakoukoli z našich úklidových služeb si můžete sami kdykoli objednat prostřednictvím našeho velmi jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře úklidů, a pak už jen vyčkat na zavolání našeho technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a postup týkající se vámi požadovaného úklidu domácnosti nebo úklidu firemních prostor. Naše úklidové práce poskytujeme 365 dní v roce nejen ve Znojmě, ale kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Znojmo

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Znojmě nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Znojmě si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Znojmo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
email: bm@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1