Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Karviná

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Karviná a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Karviné poskytne? Profesionální a velmi kvalitní úklidové služby vám v Karviné i v celém okolí města Karviná zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám velmi důkladné a precizní úklidy kanceláří, úklidy firem, ale i úklidy domácností, úklidy bytů a špičkové mytí oken i mytí okenních rámů i dveří. Čistíme a myjeme žaluzie, ale uklízíme a myjeme i balkóny či terasy. Uklízíme ordinace i čekárny, ale uklízíme i haly či parkoviště.

Co uklízíme

Dnes a denně zajišťujeme našim klientům v Karviné generální jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Uklízíme detailně po malířích, ale uklízíme i po rekonstrukcích bytů či domů. Poskytujeme sezónní úklidy, jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční nebo jarní úklidy. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i jídelny, ale uklízíme i hotely a pensiony. 365 dní v roce jsme schopni vám zajistit naše důkladné a spolehlivé úklidové práce kompletně na celém území ČR.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré své objednávky úklidových služeb si můžete prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů zadávat z pohodlí svého domova a potom už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi domluví naprosto celý průběh vámi požadovaných úklidových služeb v Karviné. Objednejte si naše úklidové práce a společnost EXTRA SLUŽBY vás sama přesvědčí o spolehlivosti a profesionalitě kterou poskytuje na celém území České republiky při poskytování úklidových služeb ale i při poskytování stěhovacích služeb či služeb vyklízecích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Karviná

Před jakýmkoli druhem úklidu v Karviné nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Karviné si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Karviná ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Karviné vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Karviné. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Karviné potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Karviné velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Karviné úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Karviné. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Karviné proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.