Objednat

Úklid a úklidové služby Karviná

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Karviná a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Karviné poskytne? Profesionální a velmi kvalitní úklidové služby vám v Karviné i v celém okolí města Karviná zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Zajistíme vám velmi důkladné a precizní úklidy kanceláří, úklidy firem, ale i úklidy domácností, úklidy bytů a špičkové mytí oken i mytí okenních rámů i dveří. Čistíme a myjeme žaluzie, ale uklízíme a myjeme i balkóny či terasy. Uklízíme ordinace i čekárny, ale uklízíme i haly či parkoviště.

Co uklízíme

Dnes a denně zajišťujeme našim klientům v Karviné generální jednorázové úklidy, ale i úklidy pravidelné. Uklízíme detailně po malířích, ale uklízíme i po rekonstrukcích bytů či domů. Poskytujeme sezónní úklidy, jako jsou například úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční nebo jarní úklidy. Uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace i jídelny, ale uklízíme i hotely a pensiony. 365 dní v roce jsme schopni vám zajistit naše důkladné a spolehlivé úklidové práce kompletně na celém území ČR.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré své objednávky úklidových služeb si můžete prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů zadávat z pohodlí svého domova a potom už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi domluví naprosto celý průběh vámi požadovaných úklidových služeb v Karviné. Objednejte si naše úklidové práce a společnost EXTRA SLUŽBY vás sama přesvědčí o spolehlivosti a profesionalitě kterou poskytuje na celém území České republiky při poskytování úklidových služeb ale i při poskytování stěhovacích služeb či služeb vyklízecích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Karviná

Před jakýmkoli druhem úklidu v Karviné nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Karviné si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Karviná ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Karviné zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Karviné řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Karviná vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Karviné vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Karviné. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Karviné potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Karviné velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Karviné úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Karviné. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Karviné proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.