Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Teplice

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Teplice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Teplicích poskytne? Profesionální úklidové služby v Teplicích i důkladné mytí oken na území celého Teplicka vám 365 dní v roce zajistí a poskytne franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. V Teplicích vám kdykoli zajistíme úklid bytu, úklid domu ale i úklid kanceláře či úklid firemních prostor. Umyjeme vám okna, uklidíme a umyjeme balkóny i terasy, umyjeme dveře i rámy ale umyjeme vám i výkladní skříně a výlohy. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme nejen jako jednorázové generální úklidy ale poskytujeme je i jako úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Uklízíme po stavebních úpravách, uklízíme po malířích, uklízíme jakékoli bytové i nebytové prostory neomezených velikostí a rozloh. Úklidové práce provádíme jako důkladné ruční úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění a mytí. Uklízíme lékařské ordinace i čekárny, uklízíme hotely i pensiony, ale uklízíme i v restauracích či jídelnách. Jakékoli druhy našich úklidových služeb si můžete pohodlně objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme nejen standardní úklidy domácností, ale poskytujeme i precizní sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Z jara vám perfektně uklidíme chaty i chalupy a dokonce se vám postaráme o venkovní úklidy těchto rekreačních objektů včetně případných vyklízecích prací. Naše odborná úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ poskytuje své služby nejen v Teplicích, ale kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy vyberete naši společnost EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Teplice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Teplicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Teplicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Teplice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Teplicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Teplicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Teplicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Teplicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Teplicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Teplicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Teplicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.