Objednat

Úklid a úklidové služby Teplice

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Teplice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Teplicích poskytne? Profesionální úklidové služby v Teplicích i důkladné mytí oken na území celého Teplicka vám 365 dní v roce zajistí a poskytne franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. V Teplicích vám kdykoli zajistíme úklid bytu, úklid domu ale i úklid kanceláře či úklid firemních prostor. Umyjeme vám okna, uklidíme a umyjeme balkóny i terasy, umyjeme dveře i rámy ale umyjeme vám i výkladní skříně a výlohy. Veškeré naše úklidové služby poskytujeme nejen jako jednorázové generální úklidy ale poskytujeme je i jako úklidy pravidelné.

Co uklízíme

Uklízíme po stavebních úpravách, uklízíme po malířích, uklízíme jakékoli bytové i nebytové prostory neomezených velikostí a rozloh. Úklidové práce provádíme jako důkladné ruční úklidy, ale zajišťujeme i strojové čištění a mytí. Uklízíme lékařské ordinace i čekárny, uklízíme hotely i pensiony, ale uklízíme i v restauracích či jídelnách. Jakékoli druhy našich úklidových služeb si můžete pohodlně objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme nejen standardní úklidy domácností, ale poskytujeme i precizní sezónní úklidy jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Z jara vám perfektně uklidíme chaty i chalupy a dokonce se vám postaráme o venkovní úklidy těchto rekreačních objektů včetně případných vyklízecích prací. Naše odborná úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ poskytuje své služby nejen v Teplicích, ale kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy vyberete naši společnost EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Teplice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Teplicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Teplicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Teplice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Teplicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Teplicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Teplice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Teplicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Teplicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Teplicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Teplicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Teplicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Teplicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Teplicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.