Úklid Praha 3

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PRAHA 3

Úklidy a mytí oken Praha 3 - Nejenom na Praze 3, ale kompletně v celém širokém okolí Prahy 3 vám naše posádky zkušených odborníků z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřených na veškeré úklidové práce, poskytnou velmi kvalitní, profesionální a spolehlivé úklidové služby. Pod záštitou značkové a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Praze 3 zaručíme velmi vysoký a neměnný standard úklidových prací při zajištění jednorázového generálního úklidu, Vánočního úklidu, jarního úklidu, ale i při provádění pravidelných úklidů libovolně velkých bytových i nebytových prostor.

Kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů nebo na základě telefonní objednávky zajistíme nejen jednorázový, ale i pravidelně se opakující, velmi kvalitní úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu nebo úklid chaty či chalupy. Stejně kvalitně a spolehlivě vám poskytneme i úklidy kanceláří, úklidy restaurací, úklidy firem, úklidy ordinací nebo třeba úklid prodejny či obchodu. Kompletně a precizně uklidíme a umyjeme veškeré bytové i nebytové prostory včetně prostor venkovních. Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí dveří a rámů, mytí výloh a výkladních skříní, ale i mytí žaluzií či mytí teras a balkónů.

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. Provádíme sezónní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy nebo Velikonoční úklidy. Zajišťujeme důkladné úklidy po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malířích. Taktéž poskytujeme čištění osvětlení, čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedaček. Objednejte si libovolné úklidové služby na naší centrální telefonní lince 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitách našich úklidových služeb poskytovaných nejen na Praze 3, ale kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty. Využijte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt