Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 3

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 3 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 3 zajistí? Nejenom na Praze 3, ale kompletně v celém širokém okolí Prahy 3 vám naše posádky zkušených odborníků z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřených na veškeré úklidové práce, poskytnou velmi kvalitní, profesionální a spolehlivé úklidové služby. Pod záštitou značkové a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Praze 3 zaručíme velmi vysoký a neměnný standard úklidových prací při zajištění jednorázového generálního úklidu, Vánočního úklidu, jarního úklidu, ale i při provádění pravidelných úklidů libovolně velkých bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů nebo na základě telefonní objednávky zajistíme nejen jednorázový, ale i pravidelně se opakující, velmi kvalitní úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu nebo úklid chaty či chalupy. Stejně kvalitně a spolehlivě vám poskytneme i úklidy kanceláří, úklidy restaurací, úklidy firem, úklidy ordinací nebo třeba úklid prodejny či obchodu. Kompletně a precizně uklidíme a umyjeme veškeré bytové i nebytové prostory včetně prostor venkovních. Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí dveří a rámů, mytí výloh a výkladních skříní, ale i mytí žaluzií či mytí teras a balkónů.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. Provádíme sezónní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy nebo Velikonoční úklidy. Zajišťujeme důkladné úklidy po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malířích. Taktéž poskytujeme čištění osvětlení, čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedaček. Objednejte si libovolné úklidové služby na naší centrální telefonní lince 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitách našich úklidových služeb poskytovaných nejen na Praze 3, ale kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty. Využijte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 3

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 3 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 3 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 3 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 3 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 3 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 3 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 3 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 3 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 3. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 3 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 3. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 3 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 3 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.