Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 35, tento měsíc 120, tento rok 308
Objednat

Úklid Praha 3

800 66 88 88Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 3 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 3 zajistí? Nejenom na Praze 3, ale kompletně v celém širokém okolí Prahy 3 vám naše posádky zkušených odborníků z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřených na veškeré úklidové práce, poskytnou velmi kvalitní, profesionální a spolehlivé úklidové služby. Pod záštitou značkové a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Praze 3 zaručíme velmi vysoký a neměnný standard úklidových prací při zajištění jednorázového generálního úklidu, Vánočního úklidu, jarního úklidu, ale i při provádění pravidelných úklidů libovolně velkých bytových i nebytových prostor.
Kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů nebo na základě telefonní objednávky zajistíme nejen jednorázový, ale i pravidelně se opakující, velmi kvalitní úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu nebo úklid chaty či chalupy. Stejně kvalitně a spolehlivě vám poskytneme i úklidy kanceláří, úklidy restaurací, úklidy firem, úklidy ordinací nebo třeba úklid prodejny či obchodu. Kompletně a precizně uklidíme a umyjeme veškeré bytové i nebytové prostory včetně prostor venkovních. Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí dveří a rámů, mytí výloh a výkladních skříní, ale i mytí žaluzií či mytí teras a balkónů.
Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. Provádíme sezónní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy nebo Velikonoční úklidy. Zajišťujeme důkladné úklidy po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malířích. Taktéž poskytujeme čištění osvětlení, čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedaček. Objednejte si libovolné úklidové služby na naší centrální telefonní lince 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitách našich úklidových služeb poskytovaných nejen na Praze 3, ale kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty. Využijte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ.
Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 3 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 3 si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Praha 3 ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com