EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888


Objednat

Úklid Praha 3

Úklid Praha 3

Úklid Praha 3

Úklid Praha 3 - Nejenom na Praze 3, ale kompletně v celém širokém okolí Prahy 3 vám naše posádky zkušených odborníků z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřených na veškeré úklidové práce, poskytnou velmi kvalitní, profesionální a spolehlivé úklidové služby. Pod záštitou značkové a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Praze 3 zaručíme velmi vysoký a neměnný standard úklidových prací při zajištění jednorázového generálního úklidu, Vánočního úklidu, jarního úklidu, ale i při provádění pravidelných úklidů libovolně velkých bytových i nebytových prostor.
Kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů nebo na základě telefonní objednávky zajistíme nejen jednorázový, ale i pravidelně se opakující, velmi kvalitní úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu nebo úklid chaty či chalupy. Stejně kvalitně a spolehlivě vám poskytneme i úklidy kanceláří, úklidy restaurací, úklidy firem, úklidy ordinací nebo třeba úklid prodejny či obchodu. Kompletně a precizně uklidíme a umyjeme veškeré bytové i nebytové prostory včetně prostor venkovních. Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí dveří a rámů, mytí výloh a výkladních skříní, ale i mytí žaluzií či mytí teras a balkónů.
Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. Provádíme sezónní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy nebo Velikonoční úklidy. Zajišťujeme důkladné úklidy po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malířích. Taktéž poskytujeme čištění osvětlení, čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedaček. Objednejte si libovolné úklidové služby na naší centrální telefonní lince 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitách našich úklidových služeb poskytovaných nejen na Praze 3, ale kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty. Využijte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ.
Před úklidem na Praze 3 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 3 si prohlédněte náš ceník úklidu Praha 3 (viz úklid Praha 3 ceník).
Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.
Máte zájem o úklid? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888
profi úklidové služby a úklidové práce
úklid kanceláří, úklid firem a podniků
spolehlivé úklidy bytů a úklidy domů
mytí oken a rámů, mytí dveří, žaluzií
mytí výloh a mytí výkladních skříní
jednorázové úklidy i pravidelné úklidy
generální úklidy a úklidy po rekonstrukcích
úklidy hal, úklidy prodejen a krámů
ruční mytí i odborné strojové čištění
vánoční úklidy, úklidy velikonoční a jarní
úklidy domácností i nebytových prostor
úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
profesionální úklidové vybavení a prostředky
dodání veškerých přípravků na úklidy
pouze proškolení a zkušení pracovníci
pojištění ve výši 1 000 000 Kč
uklízení se zárukou kvality a čistoty
profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook