Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 2, tento týden 27, tento měsíc 199, tento rok 2 117
Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 3

úklid a úklidové služby

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 3 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 3 zajistí? Nejenom na Praze 3, ale kompletně v celém širokém okolí Prahy 3 vám naše posádky zkušených odborníků z franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, zaměřených na veškeré úklidové práce, poskytnou velmi kvalitní, profesionální a spolehlivé úklidové služby. Pod záštitou značkové a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Praze 3 zaručíme velmi vysoký a neměnný standard úklidových prací při zajištění jednorázového generálního úklidu, Vánočního úklidu, jarního úklidu, ale i při provádění pravidelných úklidů libovolně velkých bytových i nebytových prostor.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vaší online objednávky úklidů nebo na základě telefonní objednávky zajistíme nejen jednorázový, ale i pravidelně se opakující, velmi kvalitní úklid domácnosti, úklid bytu, úklid domu nebo úklid chaty či chalupy. Stejně kvalitně a spolehlivě vám poskytneme i úklidy kanceláří, úklidy restaurací, úklidy firem, úklidy ordinací nebo třeba úklid prodejny či obchodu. Kompletně a precizně uklidíme a umyjeme veškeré bytové i nebytové prostory včetně prostor venkovních. Zajistíme vám důkladné mytí oken, mytí dveří a rámů, mytí výloh a výkladních skříní, ale i mytí žaluzií či mytí teras a balkónů.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. Provádíme sezónní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy nebo Velikonoční úklidy. Zajišťujeme důkladné úklidy po stavebních rekonstrukcích nebo úklidy po malířích. Taktéž poskytujeme čištění osvětlení, čištění a tepování koberců nebo čištění a tepování sedaček. Objednejte si libovolné úklidové služby na naší centrální telefonní lince 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitách našich úklidových služeb poskytovaných nejen na Praze 3, ale kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Staňte se i vy našimi dalšími spokojenými klienty. Využijte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 3

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 3 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 3 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 3 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantRomana Kubická
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Zárybská 670/10, 190 00 Praha 9
počet franchisových licencí: 1
FranchisantMartina Čermáková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Bořivojova 27, 130 00 Praha 3
počet franchisových licencí: 2

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 3 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 3 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 3. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 3 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 3. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 3 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 3 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.