Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Pardubice

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Pardubice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Pardubicích poskytne? Nejen v Pardubicích, ale kompletně v celém širokém okolí Pardubicka vám zajistíme a poskytneme velmi precizní a profesionální úklidové služby, které poskytuje naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ nejen v Pardubicích, ale na celém území České republiky. Kdykoli vám na základě vaší objednávky úklidů zajistíme úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře, ale i úklid celé firmy. Zajistíme vám dokonalé mytí oken, mytí okenních rámů i dveří, mytí výkladních skříní i výloh, ale i mytí a čištění teras a balkónů.

Co uklízíme

Zajišťujeme a poskytujeme nejen velmi důkladné jednorázové úklidy, ale poskytujeme i úklidy pravidelné. Uklidíme vám jakýkoli bytový prostor, ale uklízíme i nebytové prostory jako jsou například úklidy restaurací a jídelen, úklidy hotelů či pensionů nebo úklidy obchodů a prodejen. Běžně v Pardubicích uklízíme salóny, uklízíme školy i školky, ale uklízíme i haly či sklady. Standardně zajišťujeme i úklidy po malování nebo úklidy po rekonstrukcích či výstavbách. Také zajišťujeme venkovní úklidy, včetně případného vyklízení a odvozu veškerého nepořádku.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušeným a proškoleným personálem, který vám při jakýchkoli úklidových službách vyjde vždy maximálně vstříc. Jakékoli úklidové přípravky jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb. 365 dní v roce vám zajistíme a poskytneme naprosto špičkové úklidové práce, přičemž vám zajistíme i jakékoli sezónní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Budeme velmi potěšeni, pokud pro libovolný druh úklidu vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Pardubice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Pardubicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Pardubicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Pardubice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Pardubicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Pardubicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Pardubicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už jsem v Pardubicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Už 2x jsem využila v Pardubicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Pardubicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Pardubicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.