Objednat

Úklid a úklidové služby Pardubice

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Pardubice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Pardubicích poskytne? Nejen v Pardubicích, ale kompletně v celém širokém okolí Pardubicka vám zajistíme a poskytneme velmi precizní a profesionální úklidové služby, které poskytuje naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ nejen v Pardubicích, ale na celém území České republiky. Kdykoli vám na základě vaší objednávky úklidů zajistíme úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře, ale i úklid celé firmy. Zajistíme vám dokonalé mytí oken, mytí okenních rámů i dveří, mytí výkladních skříní i výloh, ale i mytí a čištění teras a balkónů.

Co uklízíme

Zajišťujeme a poskytujeme nejen velmi důkladné jednorázové úklidy, ale poskytujeme i úklidy pravidelné. Uklidíme vám jakýkoli bytový prostor, ale uklízíme i nebytové prostory jako jsou například úklidy restaurací a jídelen, úklidy hotelů či pensionů nebo úklidy obchodů a prodejen. Běžně v Pardubicích uklízíme salóny, uklízíme školy i školky, ale uklízíme i haly či sklady. Standardně zajišťujeme i úklidy po malování nebo úklidy po rekonstrukcích či výstavbách. Také zajišťujeme venkovní úklidy, včetně případného vyklízení a odvozu veškerého nepořádku.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové práce jsou poskytované velmi zkušeným a proškoleným personálem, který vám při jakýchkoli úklidových službách vyjde vždy maximálně vstříc. Jakékoli úklidové přípravky jsou automaticky součástí dodávky našich úklidových služeb. 365 dní v roce vám zajistíme a poskytneme naprosto špičkové úklidové práce, přičemž vám zajistíme i jakékoli sezónní úklidy, jako jsou například Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy nebo úklidy jarní. Budeme velmi potěšeni, pokud pro libovolný druh úklidu vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Pardubice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Pardubicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Pardubicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Pardubice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Pardubicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Pardubicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Pardubice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Pardubicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Pardubicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Pardubicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už jsem v Pardubicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Už 2x jsem využila v Pardubicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Pardubicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Pardubicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.