Objednat

Úklid a úklidové služby Chrudim

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Chrudim a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Chrudimi poskytne? Nejen v Chrudimi, ale kompletně v celém širokém okolí Chrudimska vám zajistíme dokonalé a precizní úklidy bytových jednotek a mytí oken. Zajistíme a poskytneme vám úklidy kanceláří, úklidy firem, ale i úklidy po rekonstrukcích či úklidy po malování. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám v Chrudimi zajistíme a poskytneme úklidy restaurací či jídelen, úklidy hotelů či pensionů, ale i úklidy obchodů či prodejen.

Co uklízíme

Veškeré naše úklidové práce si můžete pohodlně objednat pomocí našeho online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší bezplatné centrální linky 800 66 88 88. Vždy se o vás postarají velmi zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Jakoukoli úklidovou práci si objednáte, tu vám poskytneme a splníme nejen v Chrudimi, ale kompletně na celém území České republiky. Myjeme balkóny i terasy, myjeme okna i dveře, myjeme výkladní skříně i výlohy.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme precizní úklidy po stavebních úpravách, ale i úklidy po malování. Zajišťujeme venkovní úklidy ale i jakékoli úklidy bytových jednotek, ale i úklidy nebytových jednotek. Našim klientům v Chrudimi běžně poskytujeme důkladné Vánoční úklidy, ale i úklidy Velikonoční. Uklízíme a myjeme okna na chalupách, ale uklízíme a myjeme okna i na chatách. Objednejte si u naší společnosti jakoukoli úklidovou službu a přesvědčte se sami o naší profesionalitě a dokonalosti.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Chrudim

Před jakýmkoli druhem úklidu v Chrudimi nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Chrudimi si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Chrudim ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Chrudimi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Chrudimi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Chrudim vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Chrudimi vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Chrudimi. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Chrudimi potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Chrudimi velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Chrudimi úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Chrudimi. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Chrudimi proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.