Objednat

Úklid a úklidové služby Strakonice

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Strakonice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Strakonicích poskytne? O kompletní a precizní úklid bytových prostor ve Strakonicích ale i o úklid nebytových prostor ve Strakonicích a okolí se vám spolehlivě postará naše franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme byty, uklízíme domy i vily, uklízíme kanceláře i podniky, uklízíme pensiony i hotely. Zajišťujeme nejen jednorázové generální úklidy například při stěhování nebo úklidy po rekonstrukcích, ale poskytujeme i pravidelné úklidy domácností.

Co uklízíme

Ve Strakonicích vám 365 dní v roce zajistíme a poskytneme perfektní mytí oken, mytí výloh a výkladních skříní, mytí balkónů i teras, ale poskytneme vám i Vánoční úklidy, úklidy prodejen nebo úklidy restaurací. Uklízíme i parkoviště a parkhausy, uklízíme nepořádek po společenských akcích jako jsou festivaly či sportovní akce. Veškeré úklidové služby jsou poskytovány proškolenými odborníky oblečenými v oranžových stejnokrojích.

Vycházíme vám vstříc

Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy a matrace. Veškeré vaše požadavky po úklidech jsme schopni zajistit do dvou hodin od zadání objednávky po libovolných úklidových službách. Uklízíme bytové prostory neomezených velikostí, ale uklízíme i haly libovolných velikostí a ploch. Mytí podlah provádíme jak ruční, tak i strojové. Objednejte si libovolné úklidové práce od naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ a vyzkoušejte naši kvalitu a spolehlivost.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Strakonice

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Strakonicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Strakonicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Strakonice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Strakonicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Strakonicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Strakonice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem ve Strakonicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Strakonicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Strakonicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila ve Strakonicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Strakonicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem ve Strakonicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Strakonicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.