Úklid Praha 1

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PRAHA 1

Úklidy a mytí oken Praha 1 - Profesionální úklidové práce vám nejen na Praze 1, ale kompletně v celém okolí Prahy 1 nabízí naše spolehlivá a prověřená franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Zajistíme vám nejen jednorázový generální úklid, ale zajistíme vám i libovolný pravidelný úklid. Dnes a denně po Praze 1 zajišťujeme pro naše klienty mytí oken, mytí výloh nebo mytí žaluzií a rámů. Poskytujeme úklidy bytů, úklidy kanceláří, úklidy restaurací i jídelen nebo například úklidy po malířích a úklidy po stavebních úpravách veškerých bytových i nebytových prostor. Čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy.

Uklízíme firmy, uklízíme ordinace, uklízíme hotely i pensiony. Zajišťujeme úklidy školek i škol, uklízíme prodejny i obchody. Na základě vaší objednávky, kterou si kdykoli pohodlně zadáte z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře vás naši zkušení pracovníci zkontaktují a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu. Veškeré úklidové služby poskytujeme po Praze 1 nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. Detailně uklízíme a myjeme balkóny i terasy, čistíme osvětlení, poskytujeme venkovní úklidy, ale zajišťujeme i sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční či Velikonoční. Veškeré vaše objednávky a poptávky po úklidových službách řešíme okamžitě. Ceník úklidových služeb je velmi přehledný a vždy online zobrazen na našich webových stránkách.

Všichni členové naší sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám zajistí ten nejkvalitnější úklidový servis. Ať už požadujete uklidit domácnost nebo zajistit úklidy nebytových prostor, vždy se o vás kvalitně a spolehlivě postaráme. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány se zárukou kvality a čistoty. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník. Proto budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete naším dalším spokojeným klientem, který využil našich úklidových služeb. Volejte kdykoli naši bezplatnou centrální linku 800 66 88 88.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt