Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 1

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 1 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 1 zajistí? Profesionální úklidové práce vám nejen na Praze 1, ale kompletně v celém okolí Prahy 1 nabízí naše spolehlivá a prověřená franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Zajistíme vám nejen jednorázový generální úklid, ale zajistíme vám i libovolný pravidelný úklid. Dnes a denně po Praze 1 zajišťujeme pro naše klienty mytí oken, mytí výloh nebo mytí žaluzií a rámů. Poskytujeme úklidy bytů, úklidy kanceláří, úklidy restaurací i jídelen nebo například úklidy po malířích a úklidy po stavebních úpravách veškerých bytových i nebytových prostor. Čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy.

Co uklízíme

Uklízíme firmy, uklízíme ordinace, uklízíme hotely i pensiony. Zajišťujeme úklidy školek i škol, uklízíme prodejny i obchody. Na základě vaší objednávky, kterou si kdykoli pohodlně zadáte z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře vás naši zkušení pracovníci zkontaktují a domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se vámi požadovaného úklidu. Veškeré úklidové služby poskytujeme po Praze 1 nepřetržitě, 365 dní v roce bez ohledu na víkendy a svátky. Detailně uklízíme a myjeme balkóny i terasy, čistíme osvětlení, poskytujeme venkovní úklidy, ale zajišťujeme i sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční či Velikonoční. Veškeré vaše objednávky a poptávky po úklidových službách řešíme okamžitě. Ceník úklidových služeb je velmi přehledný a vždy online zobrazen na našich webových stránkách.

Vycházíme vám vstříc

Všichni členové naší sítě EXTRA UKLÍZENÍ vám zajistí ten nejkvalitnější úklidový servis. Ať už požadujete uklidit domácnost nebo zajistit úklidy nebytových prostor, vždy se o vás kvalitně a spolehlivě postaráme. Veškeré naše úklidové práce jsou poskytovány se zárukou kvality a čistoty. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník. Proto budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete naším dalším spokojeným klientem, který využil našich úklidových služeb. Volejte kdykoli naši bezplatnou centrální linku 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 1

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 1 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 1 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 1 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 1 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 1 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 1 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 1 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 1 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 1. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 1 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 1. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 1 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 1 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.