Objednat

Úklid a úklidové služby Trutnov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Trutnov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Trutnově poskytne? Potřebujete v Trutnově či v jeho okolí umýt okna nebo okenní rámy a dveře? Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám poskytne ty nejkvalitnější úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor. Velmi kvalitně a odborně vám uklidíme vaše domácnosti, uklidíme vám v Trutnově byty, ale uklidíme i kanceláře, uklidíme obchody a prodejny nebo uklidíme restaurace či bary.

Co uklízíme

Zajistíme vám úklidy Vánoční i úklidy Velikonoční, uklidíme vám chaty i chalupy, myjeme i balkóny a terasy. Poskytujeme komplexní úklidové služby včetně služeb vyklízecích a stěhovacích. Kdykoli vám na základě vaší objednávky po úklidech zajistíme úklidy po malířích nebo úklidy po rekonstrukcích vašich příbytků či firemních prostor. Uklízíme haly i sklady, myjeme stroje i strojní zařízení či výrobní linky. Běžně zajišťujeme nejen důkladné ruční mytí, ale poskytujeme i strojové mytí a čištění.

Vycházíme vám vstříc

Myjeme podlahy, myjeme výlohy i výkladní skříně. Vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc, a proto poskytujeme naše úklidové práce 365 dní v roce. Veškeré úklidové služby jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Taktéž veškeré přípravky potřebné pro daný druh úklidu jsou automatickou součástí dodávky našeho úklidového servisu který poskytujeme nejen v Trutnově, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Trutnov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Trutnově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Trutnově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Trutnov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Trutnově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Trutnově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Trutnov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Trutnově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Trutnově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Trutnově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Trutnově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Trutnově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Trutnově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Trutnově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.