Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Trutnov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Trutnov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Trutnově poskytne? Potřebujete v Trutnově či v jeho okolí umýt okna nebo okenní rámy a dveře? Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám poskytne ty nejkvalitnější úklidy bytových prostor, ale i úklidy nebytových prostor. Velmi kvalitně a odborně vám uklidíme vaše domácnosti, uklidíme vám v Trutnově byty, ale uklidíme i kanceláře, uklidíme obchody a prodejny nebo uklidíme restaurace či bary.

Co uklízíme

Zajistíme vám úklidy Vánoční i úklidy Velikonoční, uklidíme vám chaty i chalupy, myjeme i balkóny a terasy. Poskytujeme komplexní úklidové služby včetně služeb vyklízecích a stěhovacích. Kdykoli vám na základě vaší objednávky po úklidech zajistíme úklidy po malířích nebo úklidy po rekonstrukcích vašich příbytků či firemních prostor. Uklízíme haly i sklady, myjeme stroje i strojní zařízení či výrobní linky. Běžně zajišťujeme nejen důkladné ruční mytí, ale poskytujeme i strojové mytí a čištění.

Vycházíme vám vstříc

Myjeme podlahy, myjeme výlohy i výkladní skříně. Vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc, a proto poskytujeme naše úklidové práce 365 dní v roce. Veškeré úklidové služby jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Taktéž veškeré přípravky potřebné pro daný druh úklidu jsou automatickou součástí dodávky našeho úklidového servisu který poskytujeme nejen v Trutnově, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Trutnov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Trutnově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Trutnově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Trutnov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerDostupný úklid
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem v Trutnově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem v Trutnově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Trutnově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Trutnově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Trutnově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Trutnově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Trutnově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.