Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Pelhřimov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Pelhřimov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Pelhřimově poskytne? Perfektní a detailní úklidy domácností v Pelhřimově ale i úklidy bytů v celém okolí Pelhřimova vám kdykoli, 365 dní v roce zajistí a poskytne velmi spolehlivá a prověřená franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Poskytneme vám perfektní úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře, ale i úklid firemních prostor. Uklízíme lékařské ordinace i čekárny, uklízíme školky i školy, uklízíme hotely i pensiony, ale uklízíme i obchodní a prodejní prostory.

Co uklízíme

V Pelhřimově vám špičkově umyjeme okna, umyjeme balkóny i terasy, umyjeme výkladní skříně i výlohy, ale umyjeme vám i dveře a okenní rámy. Zajistíme vám jakékoli jednorázové a generální úklidy bytových prostor, ale i pravidelné úklidy nebytových prostor. Postaráme se vám o důkladné a precizní úklidy po malování, ale i o úklidy po stavebních úpravách. Zajišťujeme nejen ruční mytí a úklidy, ale poskytujeme i profesionální strojové čištění a mytí neomezeně velkých ploch.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové služby si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a postupy týkající se vámi požadovaných úklidových služeb od naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Naše úklidové práce poskytujeme nejen v Pelhřimově, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy vyberete naši společnost EXTRA SLUŽBY a využijete jakékoli naše profesionální úklidové služby, stěhovací služby, vyklízecí služby nebo služby hodinových manželů.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Pelhřimov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Pelhřimově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Pelhřimově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Pelhřimov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJana Nováková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kyjevská 575/10, 674 01 Třebíč
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Pelhřimově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Pelhřimově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Pelhřimově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už jsem v Pelhřimově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Už 2x jsem využila v Pelhřimově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Pelhřimově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Pelhřimově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.