Objednat

Úklid a úklidové služby Pelhřimov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Pelhřimov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Pelhřimově poskytne? Perfektní a detailní úklidy domácností v Pelhřimově ale i úklidy bytů v celém okolí Pelhřimova vám kdykoli, 365 dní v roce zajistí a poskytne velmi spolehlivá a prověřená franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Poskytneme vám perfektní úklid bytu, úklid domu, úklid kanceláře, ale i úklid firemních prostor. Uklízíme lékařské ordinace i čekárny, uklízíme školky i školy, uklízíme hotely i pensiony, ale uklízíme i obchodní a prodejní prostory.

Co uklízíme

V Pelhřimově vám špičkově umyjeme okna, umyjeme balkóny i terasy, umyjeme výkladní skříně i výlohy, ale umyjeme vám i dveře a okenní rámy. Zajistíme vám jakékoli jednorázové a generální úklidy bytových prostor, ale i pravidelné úklidy nebytových prostor. Postaráme se vám o důkladné a precizní úklidy po malování, ale i o úklidy po stavebních úpravách. Zajišťujeme nejen ruční mytí a úklidy, ale poskytujeme i profesionální strojové čištění a mytí neomezeně velkých ploch.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše úklidové služby si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat na zavolání našeho odborného technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti a postupy týkající se vámi požadovaných úklidových služeb od naší společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Naše úklidové práce poskytujeme nejen v Pelhřimově, ale poskytujeme je kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy vyberete naši společnost EXTRA SLUŽBY a využijete jakékoli naše profesionální úklidové služby, stěhovací služby, vyklízecí služby nebo služby hodinových manželů.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Pelhřimov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Pelhřimově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Pelhřimově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Pelhřimov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Pelhřimově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Pelhřimově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Pelhřimov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Pelhřimově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Pelhřimově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Pelhřimově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už jsem v Pelhřimově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Už 2x jsem využila v Pelhřimově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Pelhřimově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Pelhřimově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.