Objednat

Úklid a úklidové služby Kroměříž

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Kroměříž a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Kroměříži poskytne? Velmi důkladné a precizní úklidy domácností v Kroměříži, ale i precizní mytí oken a okenních rámů v Kroměříži vám 365 dní v roce zajistí a poskytne profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Poskytujeme veškeré jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor. Uklízíme firmy, uklízíme kanceláře, ale uklízíme i školky a školy. Uklízíme restaurace i hospody, uklízíme hotely i ubytovny, ale uklízíme i veškeré obchodní prostory a prodejny v Kroměříži.

Co uklízíme

Veškeré námi nabízené úklidové práce si můžete kdykoli objednat prostřednictvím objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší bezplatné centrální linky 800 66 88 88. Vždy se o vás postará velmi zkušený a proškolený personál sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám zajistíme velmi důkladný úklid po rekonstrukci, ale i úklid po malířích a po malování. Taktéž poskytujeme veškerým našim klientům Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i jarní úklidy jako jsou například úklidy chat a chalup.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme i venkovní úklidy po různých společenských a sportovních akcích včetně jakýchkoli vyklízecích služeb. Myjeme a čistíme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme terasy i balkóny, ale myjeme a čistíme i výkladní skříně a výlohy neomezeně velkých rozměrů. Našim klientům poskytujeme velmi důkladné ruční úklidy a mytí, ale poskytujeme i strojové čištění a mytí. Uklízíme salóny, ale uklízíme i parkoviště a haly. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy zvolíte naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se i vy našimi dalšími spokojenými klienty využívajícími našich služeb poskytovaných centrálně mezinárodní společností EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Kroměříž

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kroměříži nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kroměříži si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Kroměříž ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kroměříži zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kroměříži řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Kroměříž vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Kroměříži. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Už jsem v Kroměříži vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Minulý týden jsem v Kroměříži potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Kroměříži velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Kroměříži úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Kroměříži. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Kroměříži proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.