Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 12, tento týden 47, tento měsíc 219, tento rok 2 137
Objednat

Úklid a úklidové služby Kroměříž

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Kroměříž a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Kroměříži poskytne? Velmi důkladné a precizní úklidy domácností v Kroměříži, ale i precizní mytí oken a okenních rámů v Kroměříži vám 365 dní v roce zajistí a poskytne profesionální franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Poskytujeme veškeré jednorázové generální úklidy, ale poskytujeme i pravidelné úklidy veškerých bytových i nebytových prostor. Uklízíme firmy, uklízíme kanceláře, ale uklízíme i školky a školy. Uklízíme restaurace i hospody, uklízíme hotely i ubytovny, ale uklízíme i veškeré obchodní prostory a prodejny v Kroměříži.

Co uklízíme

Veškeré námi nabízené úklidové práce si můžete kdykoli objednat prostřednictvím objednávkového formuláře úklidů nebo prostřednictvím naší bezplatné centrální linky 800 66 88 88. Vždy se o vás postará velmi zkušený a proškolený personál sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Kdykoli vám zajistíme velmi důkladný úklid po rekonstrukci, ale i úklid po malířích a po malování. Taktéž poskytujeme veškerým našim klientům Vánoční úklidy, Velikonoční úklidy, ale i jarní úklidy jako jsou například úklidy chat a chalup.

Vycházíme vám vstříc

Poskytujeme i venkovní úklidy po různých společenských a sportovních akcích včetně jakýchkoli vyklízecích služeb. Myjeme a čistíme okna, myjeme okenní rámy i dveře, myjeme terasy i balkóny, ale myjeme a čistíme i výkladní skříně a výlohy neomezeně velkých rozměrů. Našim klientům poskytujeme velmi důkladné ruční úklidy a mytí, ale poskytujeme i strojové čištění a mytí. Uklízíme salóny, ale uklízíme i parkoviště a haly. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy zvolíte naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a stanete se i vy našimi dalšími spokojenými klienty využívajícími našich služeb poskytovaných centrálně mezinárodní společností EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Kroměříž

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kroměříži nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kroměříži si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Kroměříž ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com