Úklid Praha 7

Chcete uklidit a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o úklid? Vyplňte tento formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

ÚKLIDY A MYTÍ OKEN PRAHA 7

Úklidy a mytí oken Praha 7 - Objednejte si dokonalé úklidové práce a mytí oken na Praze 7, které zde poskytuje naše značková franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Jsme profesionálové, kteří vám 7 dní v týdnu nabízí úklidy domácností, úklidy bytů, mytí oken a okenních rámů, ale i úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy obchodů či prodejen nebo třeba úklidy ordinací či úklidy salónů. Veškeré úklidy na Praze 7 poskytujeme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale v případě požadavku klienta poskytujeme tyto úklidy i jako úklidy pravidelné. Jsme zkušení, jsme spolehliví, jsme vybavení.

Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme nejen úklidy bytových prostor, ale i úklidy veškerých nebytových prostor a prostor venkovních. Myjeme a uklízíme balkóny i terasy, uklízíme hromadné dopravní prostředky, uklízíme školky i školy, myjeme výlohy i výkladní skříně. Jednorázově i pravidelně uklízíme hotely i pensiony. Vždy se snažíme vycházet maximálně vstříc požadavkům našich klientů. Pro všechny klienty poskytujeme své služby za jasně daných a přehledných cenových podmínek na základě našeho ceníku úklidových prací. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy jsou součástí dodávky našich služeb.

Své objednávky úklidů si můžete kdykoli objednat prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. V případě vašeho zájmu vám kromě úklidových služeb zajistíme i profesionální stěhovací služby nebo služby vyklízení. Kontaktujte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o tom, že kvalitní úklid vyžaduje skutečně péči a profesionalitu.

úklidy restaurací, úklidy barů i jídelen
úklidy hotelů, úklidy pensionů i apartmánů
úklidové práce NONSTOP po celé ČR
čištění a tepování koberců i sedacích souprav
• profesionální úklidové vybavení a prostředky
• dodání veškerých přípravků na úklidy
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• pojištění ve výši 1 000 000 Kč
• uklízení se zárukou kvality a čistoty
• profesionální stěhovací služby a vyklízecí práce
• profesionální práce hodinových manželů

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt