Objednat

Úklid a úklidové služby Praha 7

úklid

Požadujete opravdu kvalitní úklid v městské části Praha 7 a sháníte odbornou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby na Praze 7 zajistí? Objednejte si dokonalé úklidové práce a mytí oken na Praze 7, které zde poskytuje naše značková franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Jsme profesionálové, kteří vám 7 dní v týdnu nabízí úklidy domácností, úklidy bytů, mytí oken a okenních rámů, ale i úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy obchodů či prodejen nebo třeba úklidy ordinací či úklidy salónů. Veškeré úklidy na Praze 7 poskytujeme nejen jako jednorázové generální úklidy, ale v případě požadavku klienta poskytujeme tyto úklidy i jako úklidy pravidelné. Jsme zkušení, jsme spolehliví, jsme vybavení.

Co uklízíme

Kdykoli vám na základě vašeho požadavku zajistíme nejen úklidy bytových prostor, ale i úklidy veškerých nebytových prostor a prostor venkovních. Myjeme a uklízíme balkóny i terasy, uklízíme hromadné dopravní prostředky, uklízíme školky i školy, myjeme výlohy i výkladní skříně. Jednorázově i pravidelně uklízíme hotely i pensiony. Vždy se snažíme vycházet maximálně vstříc požadavkům našich klientů. Pro všechny klienty poskytujeme své služby za jasně daných a přehledných cenových podmínek na základě našeho ceníku úklidových prací. Veškeré přípravky potřebné pro úklidy jsou součástí dodávky našich služeb.

Vycházíme vám vstříc

Své objednávky úklidů si můžete kdykoli objednat prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. V případě vašeho zájmu vám kromě úklidových služeb zajistíme i profesionální stěhovací služby nebo služby vyklízení. Kontaktujte naši profesionální úklidovou společnost EXTRA UKLÍZENÍ a přesvědčte se sami o tom, že kvalitní úklid vyžaduje skutečně péči a profesionalitu.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Praha 7

Před jakýmkoli druhem úklidu na Praze 7 nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb na Praze 7 si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Praha 7 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste na Praze 7 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Praze 7 řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Praha 7 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem na Praze 7 potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla na Praze 7 velmi spokojená. Určitě doporučuji.Naprostá spokojenost s úklidem na Praze 7. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Už 2x jsem využila na Praze 7 úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti na Praze 7. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás na Praze 7 proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už jsem na Praze 7 vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.