Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Prostějov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Prostějov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Prostějově poskytne? Velmi spolehlivé a kvalitní úklidové služby v Prostějově, ale i důkladné a precizní mytí oken v Prostějově vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme skuteční odborníci na poskytování veškerých úklidových prací, a to jak jednorázových generálních úklidů, tak i úklidů pravidelných. Uklízíme kanceláře, uklízíme firmy, ale kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme i úklidy domácností, úklidy bytů či úklidy domů. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy a matrace.

Co uklízíme

Dnes a denně vám v Prostějově zajistíme a poskytneme precizní úklidy restaurací i jiných restauračních zařízení, poskytneme vám úklidy hotelů i ubytoven, ale zajistíme vám i důkladné úklidy po malířích či úklidy po rekonstrukcích vašich bytových či úklidy nebytových jednotek. Z jara uklízíme chaty i chalupy. Uklízíme i venkovní prostory a postaráme se vám i o případné vyklízecí práce a následnou likvidaci nepořádku. Poskytujeme špičkové mytí oken, ale i mytí výkladních skříní a výloh nebo mytí okenních rámů a dveří.

Vycházíme vám vstříc

Špičkově uklízíme a myjeme balkóny i terasy. Uklízíme haly i sklady, ale uklízíme i školky a školy. Zajistíme vám úklidy po festivalech, ale poskytneme vám i precizní ruční mytí či strojové čištění. Veškeré naše úklidové práce poskytujeme nejen v Prostějově, ale jsme schopni vám je zajistit prostřednictvím naší úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si naše úklidové služby objednáte právě u nás a přesvědčíte se o naší spolehlivosti a o naší profesionalitě.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Prostějov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Prostějově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Prostějově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Prostějov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com