Objednat

Úklid a úklidové služby Prostějov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Prostějov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Prostějově poskytne? Velmi spolehlivé a kvalitní úklidové služby v Prostějově, ale i důkladné a precizní mytí oken v Prostějově vám zajistí a poskytne naše profesionální franchisová síť s názvem EXTRA UKLÍZENÍ. Jsme skuteční odborníci na poskytování veškerých úklidových prací, a to jak jednorázových generálních úklidů, tak i úklidů pravidelných. Uklízíme kanceláře, uklízíme firmy, ale kdykoli vám na základě vaší internetové objednávky zajistíme i úklidy domácností, úklidy bytů či úklidy domů. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme i sedací soupravy a matrace.

Co uklízíme

Dnes a denně vám v Prostějově zajistíme a poskytneme precizní úklidy restaurací i jiných restauračních zařízení, poskytneme vám úklidy hotelů i ubytoven, ale zajistíme vám i důkladné úklidy po malířích či úklidy po rekonstrukcích vašich bytových či úklidy nebytových jednotek. Z jara uklízíme chaty i chalupy. Uklízíme i venkovní prostory a postaráme se vám i o případné vyklízecí práce a následnou likvidaci nepořádku. Poskytujeme špičkové mytí oken, ale i mytí výkladních skříní a výloh nebo mytí okenních rámů a dveří.

Vycházíme vám vstříc

Špičkově uklízíme a myjeme balkóny i terasy. Uklízíme haly i sklady, ale uklízíme i školky a školy. Zajistíme vám úklidy po festivalech, ale poskytneme vám i precizní ruční mytí či strojové čištění. Veškeré naše úklidové práce poskytujeme nejen v Prostějově, ale jsme schopni vám je zajistit prostřednictvím naší úklidové sítě EXTRA UKLÍZENÍ kompletně na celém území České republiky. Budeme velmi potěšeni, pokud si naše úklidové služby objednáte právě u nás a přesvědčíte se o naší spolehlivosti a o naší profesionalitě.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Prostějov

Před jakýmkoli druhem úklidu v Prostějově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Prostějově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Prostějov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Prostějově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Prostějově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Prostějov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Prostějově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Prostějově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Prostějově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už jsem v Prostějově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Už 2x jsem využila v Prostějově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Prostějově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Prostějově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.