Objednat

Úklid a úklidové služby Vyškov

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Vyškov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Vyškově poskytne? Velmi kvalitní a spolehlivé úklidy ve Vyškově vám téměř nepřetržitě, 365 dní v roce zajistí naše prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Ve Vyškově naprosto běžně zajišťujeme úklidy domácností, úklidy bytů i úklidy domů. Poskytujeme precizní mytí oken, mytí okenních rámů i dveří, mytí výloh a výkladních skříní, ale i mytí a úklidy teras i balkónů. Uklízíme veškeré bytové prostory, ale uklízíme i jakékoli nebytové prostory. Poskytneme vám jednorázový i pravidelný úklid kanceláří, úklid firem, úklid restaurací i kaváren nebo například úklid prodejen a obchodů.

Co uklízíme

Poskytujeme veškeré sezónní úklidy, jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční ale i jakékoli jarní úklidy, která zahrnují například úklidy chat a chalup, včetně zajištění veškerých vyklízecích prací venkovních prostor těchto rekreačních objektů. Uklízíme hotely, pensiony i ubytovny, uklízíme ordinace i čekárny, ale poskytujeme i naprosto důkladné a precizní úklidy po malířích či úklidy po rekonstrukcích jakýchkoli objektů. Naše generální úklidy jsou skutečně důkladné a profesionální.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré úklidové práce si můžete pohodlně objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů a vyčkat už jen na zavolání našich odborných techniků. Dodáme vám veškeré prostředky a úklidovou techniku, potřebnou pro daný druh úklidu a postaráme se o vaši maximální spokojenost. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy ve Vyškově stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří budou pravidelně využívat naše úklidové práce poskytované prostřednictvím naší sítě EXTRA UKLÍZENÍ nejen ve Vyškově, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Vyškov

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Vyškově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Vyškově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Vyškov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Vyškově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Vyškově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Vyškov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už jsem ve Vyškově vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Naprostá spokojenost s úklidem ve Vyškově. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem ve Vyškově potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla ve Vyškově velmi spokojená. Určitě doporučuji.Skutečně paráda. Celý úklid u nás ve Vyškově proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.Už 2x jsem využila ve Vyškově úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti ve Vyškově. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.