Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 172, tento rok 2 090
Objednat

Úklid a úklidové služby Vyškov

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Vyškov a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby ve Vyškově poskytne? Velmi kvalitní a spolehlivé úklidy ve Vyškově vám téměř nepřetržitě, 365 dní v roce zajistí naše prověřená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Ve Vyškově naprosto běžně zajišťujeme úklidy domácností, úklidy bytů i úklidy domů. Poskytujeme precizní mytí oken, mytí okenních rámů i dveří, mytí výloh a výkladních skříní, ale i mytí a úklidy teras i balkónů. Uklízíme veškeré bytové prostory, ale uklízíme i jakékoli nebytové prostory. Poskytneme vám jednorázový i pravidelný úklid kanceláří, úklid firem, úklid restaurací i kaváren nebo například úklid prodejen a obchodů.

Co uklízíme

Poskytujeme veškeré sezónní úklidy, jako jsou úklidy Vánoční, úklidy Velikonoční ale i jakékoli jarní úklidy, která zahrnují například úklidy chat a chalup, včetně zajištění veškerých vyklízecích prací venkovních prostor těchto rekreačních objektů. Uklízíme hotely, pensiony i ubytovny, uklízíme ordinace i čekárny, ale poskytujeme i naprosto důkladné a precizní úklidy po malířích či úklidy po rekonstrukcích jakýchkoli objektů. Naše generální úklidy jsou skutečně důkladné a profesionální.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré úklidové práce si můžete pohodlně objednat prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře úklidů a vyčkat už jen na zavolání našich odborných techniků. Dodáme vám veškeré prostředky a úklidovou techniku, potřebnou pro daný druh úklidu a postaráme se o vaši maximální spokojenost. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy ve Vyškově stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří budou pravidelně využívat naše úklidové práce poskytované prostřednictvím naší sítě EXTRA UKLÍZENÍ nejen ve Vyškově, ale kompletně na celém území České republiky.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Vyškov

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Vyškově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Vyškově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Vyškov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLenka Podrybská
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Žlutá 1, 621 00 Brno-Řečkovice
počet franchisových licencí: 1